Co zyskasz rzucając palenie-zalety z rzucenia palenia - dlaczego rzucic palenie - allen carr polska

9 korzyści z rzucenia palenia. Co zyskasz?

Gdyby zdrowie było wystarczającym argumentem do rzucenia palenia, pewnie na zerwanie z nałogiem decydowałoby się codziennie znacznie więcej osób niż ma to miejsce w rzeczywistości. Wieloletnim palaczom potrzebne czegoś więcej niż tylko jednego, mimo iż tak ważnego argumentu!

Czytając na forach metody, jakimi posługują się palacze do zerwania z uzależnieniem warto zwrócić uwagę również na ich motywacje, które nierzadko są naprawdę mocne. Dla zdrowia własnych dzieci, dla tak potrzebnych oszczędności w domowym budżecie, z uwagi na fakt, że tyle osób w gronie najbliższych straciło życie, przegrywając z nałogiem. To wszystko wydaje się być bardzo istotne. Często jednak nie wystarcza, by pożegnać się z papierosami. Oto kilka bardzo istotnych argumentów, obok których nie można przejść obojętnie.

Korzyści z rzucenia palenia | Twój największy sukces

Korzyści z rzucenia palenia

Twój największy sukces

Jeśli nie przekonuje Cię argument, że nikotyna zabija, może przekona Cię ten, który po wypaleniu ostatniego papierosa pozwoli odczuwalnie poprawić stan Twojego zdrowia. I zobaczysz to już w pierwszych wynikach badań. Odetchniesz pełną piersią, a rzucenie palenia pozytywnie wpłynie również na Twój wygląd

Korzyści z rzucenia palenia

Polepszy się stan Twojego zdrowia

„Paliłeś?” – ile razy słyszałeś to pytanie wchodząc do czyjegoś domu. Dla osób niepalących rozpoznanie palacza nie stanowi żadnego problemu. Dla niektórych przesiąknięte papierosowym dymem ubranie śmierdzi nie do zniesienia. Chociaż Ty normalnie tego nie czułeś, teraz po raz pierwszy od dawna poczujesz jak długo mogą pachnieć ubrania po praniu oraz jak intensywnie i długo można pachnieć ulubionymi perfumami!

6 pomysłów jak zniechęcić kogoś do rzucenia palenia - zastąp palenie nagrodami
Korzyści z rzucenia palenia | Przestaniesz truć otoczenie

Korzyści z rzucenia palenia

Przestaniesz truć otoczenie

Global Cancer Observatory na podstawie badań prowadzonych przez portugalskich i amerykańskich naukowców informuje, że u osób, które nie paliły, a które miały kontakt z dymem tytoniowym ryzyko raka jamy ustnej wzrasta o 50 procent A to nie jedyne zagrożenie dla biernych palaczy. Ryzyko utraty zdrowia przez osoby w Twoim otoczeniu jest znaczne. A kiedy skończysz z nałogiem Twoja rodzina znów będzie bezpieczna. Czyż nie na tym Ci zależy?

Masz dwie możliwości, aby zapoznać się z metodą. Możesz przeczytać książkę, albo wziąć udział w sesji antynikotynowej prowadzonej przez certyfikowanego terapeutę Easyway.

Jak rzucić palenie?

Korzyści z rzucenia palenia

Pozbędziesz się wszechobecnego zapachu papierosów

„Paliłeś?” – ile razy słyszałeś to pytanie wchodząc do czyjegoś domu. Dla osób niepalących rozpoznanie palacza nie stanowi żadnego problemu. Dla niektórych przesiąknięte papierosowym dymem ubranie śmierdzi nie do zniesienia. Chociaż Ty normalnie tego nie czułeś, teraz po raz pierwszy od dawna poczujesz jak długo mogą pachnieć ubrania po praniu oraz jak intensywnie i długo można pachnieć ulubionymi perfumami!

Korzyści z rzucenia palenia | Pozbądź się zapachu papierosów
Korzyści z rzucenia palenia | Zostaniesz liderem opinii

Korzyści z rzucenia palenia

Zostaniesz liderem opinii

Nie sztuka wypowiadać się na temat palenia, jeśli nigdy się nie paliło. Teraz, kiedy zerwałeś z nałogiem, możesz spokojnie brać udział w tyradach na temat palenia. Jesteś teraz ekspertem w tej kwestii.

Korzyści z rzucenia palenia

Koniec niewypowiedzianej presji

Niby nigdy nie wierzyłeś, że musisz palić, ale przyznaj, że wizja pięciogodzinnej podróży pociągiem, gdzie zapalić nie można, była dla Ciebie w pewien sposób dyskomfortowa… Teraz będziesz od tego wolny. Wolny od myśli, że musisz wyjść, musisz znaleźć odpowiednie miejsce, musisz zapalić. Teraz nie ma presji, jesteś wolny.

Korzyści z rzucenia palenia | Koniec z presją

Czy to możliwe, aby terapia antynikotynowa pomogła rzucić palenie w ciągu zaledwie 6 godzin?

Rzucanie palenia może się wydawać trudnym, a nawet przerażającym wyzwaniem. Chcemy Ci pokazać, że z właściwą metodą możesz przestać palić papierosy łatwo, szybko i skutecznie. Wiemy o czym mówimy – metoda Easyway Allena

Sesja rzucania palenia metodą Allen Carr
Korzyści z rzucenia palenia | Oszczędności finansowe

Korzyści z rzucenia palenia

Co osiem lat przepalasz samochód

Paląc dziennie paczkę papierosów ze średniej półki za około 16 zł, rocznie wypuszczasz w śmiercionośnej chmurze prawie sześć tysięcy złotych. Po ośmiu latach palenia pozbywasz się wraz z nałogiem gotówki, która starczyłaby na zakup dziesięcioletniego BMW X5 o niewielkim przebiegu. Nie wierzysz? W tym miejscu znajdziesz dokładną kalkulację oszczędności po rzuceniu palenia

Korzyści z rzucenia palenia

Kondycja poprawia się z dnia na dzień

Zadyszka, problem z pokonaniem kilkunastu schodów bez dyszenia – to normalność palacza. Dzień po rzuceniu palenia Twoje płuca już pracują lepiej, po tygodniu cały układ oddechowy poprawia swoją wydolność, po pół roku biegasz bez zadyszki!

Korzyści z rzucenia palenia | Aktywność fizyczna
Korzyści z rzucenia palenia | Wzór do naśladowania

Korzyści z rzucenia palenia

Będziesz wzorem do naśladowania

Osoby, które borykają się z nieskutecznym rzucaniem palenia nie tylko zazdroszczą tym, którzy mieli na tyle siły i wytrwałości by zerwać z nałogiem. Podziwiają takich ludzi. I Ty właśnie taką osobą będziesz. Na imprezach będą Cię pytać jak to zrobiłeś, będziesz zbierać gratulacje za to, jak silną wolą musiałeś się wykazać. Bycie wzorem cieszy – sam się przekonasz.

Darmowy raport dla rzucających palenie​

Specjalnie dla osób niezdecydowanych opracowaliśmy raport z analizą skuteczności programu rzucania palenia według metody Allena Carra. Na konkretnych przypadkach i całej masie rzeczowych argumentów przekonaj się, że naprawdę będziemy w stanie pomóc w walce z nałogiem.

  Przeczytaj pozostałe porady i artykuły o korzyściach z rzucania palenia

  Objawy rzucenia palenia

  Wielu palaczy, mimo chęci rzucenia palenia, odwleka w czasie moment zerwania z nałogiem w obawie przed uciążliwymi objawami odstawiennymi. Obawiają się, że czekają ich długie tygodnie męczarni. Jak jest naprawdę?…

  2560 1290 Allen Carr Polska
  Czy Twoje dziecko pali papierosy? Skuteczna metoda rzucanie palenia

  Czy Twoje dziecko pali papierosy? Zorientuj się w porę!

  Rodzicom zależy na bezpieczeństwie i zdrowiu ich dzieci. Nic dziwnego, że stają…

  2560 1707 Allen Carr Polska
  Wymówki palacza - co przeszkadza Ci rzucić palenie

  Jakie wymówki przeszkadzają Ci rzucić palenie?

  Każdy palacz spotkał się kiedyś z pytaniem „dlaczego nie rzucisz tego świństwa?”…

  953 630 Allen Carr Polska
  6 pomysłów jak zniechęcić kogoś do rzucenia palenia | Metoda Allen Carr's Easyway

  6 pomysłów jak zniechęcić kogoś do rzucenia palenia

  Czy można pomóc swojemu partnerowi w rzuceniu palenia? Jak namówić bliską osobę…

  953 630 Allen Carr Polska
  953 630 Allen Carr Polska

  KOD ZNIŻKOWY Z OKAZJI DNIA KOBIET: LEJDIS
  Do 10 marca 10% na wszystkie produkty!

  X