Potrzebujesz pomocy w walce z nałogiem? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jeśli zainteresowała Państwa metoda Allena Carra i chcielibyście skorzystać z tej formy terapii antynikotynowej, zapraszamy do kontaktu. Na sesjach grupowych przekonają się Państwo o skuteczności naszego programu rzucania palenia. Polecamy również Państwa uwadze nasze projekty antynikotynowe dla firm. Dzięki nam palenie rzuciło już wielu pracowników, a liczne firmy działają sprawniej i wydajniej.

Wypełnij formularz
i poproś o pomoc w walce z nałogiem

Allen Carr`s Easyway® Polska info@allen-carr.pl +48 22 621-36-11
Nr konta: 93 1090 1870 0000 0001 1426 6283
ul. Wilcza 12B/13, 00-532 Warszawa

  Nasze możliwości

  Sesja otwarta

  Cykliczne warsztaty z licencjonowanymi terapeutami podczas, których zrywasz z nałogiem po prostu słuchając. Bez presji, w przyjemnej atmosferze i przy pysznej kawie zmienisz całkowicie swój sposób myślenia o uzależnieniu. 7h sesji głównej | 2 sesje wzmacniające (w razie potrzeby) Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku nieskuteczności

  Książki i audiobooki

  Dziesiątki poradników ze światowym bestsellerem „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie” na czele, który został sprzedany w ponad 14 milionach egzemplarzy. W naszym sklepie dostępne zarówno w wersji papierowej, audio, jak i ebooków. Walka z nałogiem może być prosta. Sprawdzona lektura będzie idealnym, pierwszym krokiem.

  Seminaria dla firm

  Zrealizuj projekt antynikotynowy Allena Carra w swojej firmie i pomóż pracownikom rzucić palenie. Warto ponieważ każdego roku puszczają oni z dymem średnio 20 dni (średnio 5 papierosów dziennie po 10 minut).

  Ponad 53% skuteczności po 12 miesiącach według niezależnych badań Uniwersytetu Medycznego w Wiedniu (1)