Jak rzucić palenie?

Czy to możliwe, aby terapia antynikotynowa pomogła rzucić palenie w ciągu zaledwie 6 godzin?

Rzucanie palenia może się wydawać trudnym, a nawet przerażającym wyzwaniem. Chcemy Ci pokazać, że z właściwą metodą możesz przestać palić papierosy łatwo, szybko i skutecznie. Wiemy o czym mówimy – metoda Easyway Allena Carra przez kilkadziesiąt lat pomogła już milionom ludzi na całym świecie!

Oferujemy Ci niepowtarzalną okazję – w zaledwie 6 godzin pokażemy Ci, jak wspaniałe może być życie bez tytoniu! Dowiedz się więcej o naszych sesjach i wybierz dogodny dla siebie termin!

Terapia antynikotynowa metodą Allen Carr Easyway

Terapia antynikotynowa

Jak wygląda sesja grupowa?

Terapia antynikotynowa prowadzona jest w bezpiecznej, przyjaznej przestrzeni, w kameralnych grupach. Licencjonowany terapeuta Easyway przeprowadzi Cię po kolei przez wszystkie etapy procesu “odkodowywania” – przedstawi mechanizmy, które uruchamiają w Tobie chęć sięgnięcia po papierosa i wskaże błędne przekonania, jakie większość z nas ma na temat palenia. W trakcie spotkania możesz zadawać pytania i dzielić się swoimi doświadczeniami, robimy również regularne przerwy na papierosa.

Terapia antynikotynowa pozwoli Ci zacząć postrzegać palenie takim, jakie jest naprawdę, a co za tym idzie, zerwanie z nałogiem okaże się zaskakująco łatwe.

Terapia antynikotynowa

Dlaczego terapia antynikotynowa to najlepszy sposób na rzucenie palenia?

01. Certyfikowani terapeuci

Wszyscy certyfikowani terapeuci Easyway to byli nałogowcy, którzy rzucili palenie z pomocą metody Allena Carra. Wiedzą, z czym się borykasz, rozumieją Cię. Sami też kiedyś byli w Twojej sytuacji.

02. Kameralna atmosfera

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach (8-12 osób), w przyjaznej atmosferze i przy filiżance kawy lub herbaty. Nikt nie będzie Cię tutaj oceniał, wszyscy jesteśmy tutaj w tym samym celu.

03. Bez stresu

Nie straszymy, nie stosujemy terapii szokowych, nie proponujemy substytutów ani farmakologii.

04. Inne spojrzenie na nałóg

Pracujemy nad błędnymi przekonaniami na temat palenia papierosów – bo wiemy, że uzależnienie jest przede wszystkim w Twojej głowie!

05. Komunikacja

Terapeuta na bieżąco odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości.

06. Przerwy na palenie

W czasie sesji robimy regularne przerwy na papierosa – pal, jeśli czujesz taką potrzebę.

07. Dodatkowe sesje wzmacniające

Już po jednym spotkaniu możesz skutecznie rzucić palenie papierosów. Jeśli będą Cię nękać jeszcze jakieś wątpliwości, w cenie sesji zawarte są dwie opcjonalne sesje wzmacniające.

08. Wsparcie terapeuty po sesji

Możesz liczyć na telefoniczne i mailowe wsparcie terapeuty przez 3 miesiące od sesji głównej.

Terapia antynikotynowa

Terapia antynikotynowa realizowana w oparciu o metodę Allen Carr to gwarancja skuteczności

90%
Sesje Allena Carra

Wartość osobistych spotkań z trenerem oraz możliwość poszerzenia doświadczeń, zwielokrotnia szansę na odniesienie sukcesu

3,4%
Silna wola

W metodzie Allena Carra stanowi ona margines. Znacznie ważniejsza jest chęć zrozumienia mechanizmu

6,2%
Plastry nikotynowe

Nie walczą z psychicznym uzależnieniem, co więcej nie pozwalają na zerwanie z nałogiem „tu i teraz”

7,1%
Leki antynikotynowe

Leki mogą wspomagać różne terapie antynikotynowe, ale bez świadomości nałogu farmaceutyki to tylko obciążenie organizmu

3,9%
Akupunktura

Wiąże się z czasową poprawą samopoczucia i może mieć pozytywny wpływ na osoby, które już zdecydowały się zerwać z nałogiem

5,4%
Telefon zaufania

Charakteryzuje się niską skutecznością z uwagi na ograniczony kontakt i mało indywidualne podejście

Terapia antynikotynowa

Kto prowadzi terapię antynikotynową metodą Allena Carra?

Metoda Allena Carra pomogła mu nie tylko rzucić palenie, ale i picie. Zafascynowany metodą, zdecydował się wykorzystać swoje doświadczenie do pomagania innym w skutecznym wyrwaniu się z nałogu tytoniowego. Po długim procesie szkolenia w Polsce i Wielkiej Brytanii, rozpoczął swoją misję jako certyfikowany terapeuta Easyway.

Terapia antynikotynowa z Michałem to po prostu przyjemne spotkania, które pozwalają na samodzielne wysnucie wniosków na temat tego, czym tak naprawdę jest nałóg tytoniowy. Spotkania przebiegają w przyjaznej atmosferze wzajemnego zrozumienia. Wymagają od uczestników wyłącznie chęci rzucenia palenia. Rozmowy z terapeutą nie zawstydzają, nie koncentrują się na porażkach, a tylko otwierają na poznawanie siebie i swoich potrzeb. Terapia antynikotynowa do niczego nie zobowiązuje – możesz tylko zyskać!

Michał Spyrka - licencjonowany terapeuta Easyway
Terapeuta Easyway

Michał Spyrka

Możemy pomóc każdemu!

Kto może wziąć udział w terapii antynikotynowej metodą Easyway?

Metoda Easyway Allena Carra skierowana jest do wszystkich, niezależnie od wieku czy płci. Nie ma znaczenia również fakt, od jak dawna palisz. Pomagamy zarówno osobom, które stosunkowo niedawno zaczęły palić papierosy, jak i tym, które palą papierosy od dekad. Wybierz jeden z pakietów, który najbardziej Ci odpowiada.

Wybierz pakiet dla siebie
Pakiet Standard
1499 zł
 • udział w 6 godzinnej sesji głównej
 • udział w dwóch sesjach wzmacniających (opcjonalnie)
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
Pakiet Zniżkowy
1199 zł
 • dla emerytów
 • rencistów i studentów
 • udział w 6 godzinnej sesji głównej
 • udział w dwóch sesjach wzmacniających (opcjonalnie)
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
Pakiet 1+1 (dla 2 os.)
2249 zł
 • udział w 6 godzinnej sesji głównej
 • udział w dwóch sesjach wzmacniających (opcjonalnie)
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
Finansowanie Terapii Antynikotynowej - MediRaty
Finansowanie
Płatność w ratach

Aby wziąć udział w sesji, nie musisz płacić za nią całej sumy od razu. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty. Skontaktuj się z firmą MediRaty, dzwoniąc pod numer tel. 22 266 83 70, 801 000 265 lub poprzez stronę internetową (MediRaty).

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Walka o zdrowie i szczęśliwe życie często wiąże się z inwestycjami. Zastanów się ile pieniędzy „puszczasz z dymem” w ciągu trzech miesięcy. Przeznacz tę kwotę na podjęcie walki z nałogiem. Jesteśmy tak pewni skuteczności terapii antynikotynowej metodą Allena Carra, że jeśli nie uda Ci się zerwać z uzależnieniem gwarantujemy, że zwrócimy Ci pieniądze.

Nadchodzące sesje rzucania palenia

Pracujemy nad tym, aby nasza terapia antynikotynowa docierała do jak największego grona palaczy, którzy chcieliby rzucić palenie. Dlatego nasze sesje odbywają się w różnych miastach na terenie całej Polski, między innymi w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Mamy w swojej ofercie także sesje online.

Wybierz najodpowiedniejsze dla siebie lokalizację i termin terapii antynikotynowej.

Poradniki rzucania palenia autorstwa Allena Carra

Wahasz się, czy sesja antynikotynowa to na pewno dobre rozwiązanie dla Ciebie? Sięgnij po jedną z książek Allena Carra, które kupisz w naszym sklepie. Bardzo możliwe, że wystarczy Ci sama lektura, aby skutecznie rzucić palenie! Jeśli nie – możesz potraktować ją jako wstęp do sesji antynikotynowej metodą Easyway.

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

Najskuteczniejsza książka o rzucaniu palenia na świecie

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie | Allen Carr

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenia dla kobiet

Najlepsza metoda rzucania palenia specjalnie dla Pań

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie dla kobiet | Allen Carr
Nadal masz wątpliwości?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Napisz do nas na chacie, wyślij maila lub po prostu zadzwoń.

Terapia antynikotynowa

Najczęściej zadawane pytania

Terapia antynikotynowa

 • Celem terapii antynikotynowej metodą Easyway jest wyjaśnienie w przystępny sposób mechanizmów, które pchają nas w tzw. pułapkę nikotynową. Uczestnicy terapii powinni dokładnie zrozumieć istotę problemu i samodzielnie podjąć ostateczną decyzję o zerwaniu z nałogiem. W efekcie rozstanie z nikotyną następuje bez cierpienia, poczucia straty i konfliktu wewnętrznego.

 • Podczas sesji terapeuta nie prezentuje szokujących zdjęć ani nie opowiada nieustannie o szkodliwości palenia – każdy palacz doskonale wie, że papierosy nie wpływają korzystnie ani na zdrowie, ani na domowy budżet. Zamiast tego obala pewne mity, związane z tym, dlaczego ludzie palą. Przekonasz się, że papierosy zapewniają wyłącznie iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa i wsparcia, a tak naprawdę nie dają Ci nic.

  Dowiesz się, że możesz cieszyć się życiem oraz poradzisz sobie ze stresem bez nikotyny. Pozbędziesz się niepewności, lęku i poczucia straty.

 • Otwarte sesje antynikotynowe prowadzimy cyklicznie w największych miastach Polski. Jeśli jednak masz problem z innym uzależnieniem, zachęcamy od odwiedzenia naszej internetowej księgarni, gdzie oferujemy książki dotyczące innych nałogów.

  Metoda Allena Carra ma uniwersalne zastosowanie w walce z niemal każdym nałogiem, bowiem udowadnia że przyczyna uzależnienia jest głównie mentalna, a zwalczyć go w prosty sposób – przez zrozumienie samego siebie, swoich problemów i przyczyny psychicznego uzależnienia.

 • O najbliższych terminach sesji antynikotynowych informujemy regularnie na naszej podstronie: TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA.
  Jeśli chcesz wziąć udział w sesji Easyway możesz:

 • Cena podstawowa za pakiet 3 sesji (6-godzinna sesja główna + 2 opcjonalne sesje wzmacniające online) to 1499 PLN. Jeśli jesteś studentem, emerytem lub rencistą możesz skorzystać ze zniżki i kupić warsztaty w cenie 1199 PLN. Przygotowaliśmy również promocję “We dwoje raźniej” – 2249 PLN za dwie osoby.

 • Standardowo sesja z licencjonowanym terapeutą trwa około 6 godzin. Spotkanie zakończone jest półgodzinną relaksacją, która pozwala się wyciszyć. Większości osób wystarczy jedno spotkanie, aby skutecznie zerwać z nałogiem. Zdarza się jednak, że niektóre osoby potrzebują jeszcze dodatkowych spotkań z terapeutą. Dlatego oferujemy dodatkowo dwie krótsze, bezpłatne sesje wzmacniające, odbywające się online.

 • Wszystkie sesje prowadzone są przez starannie wyszkolonych terapeutów metody Allena Carra. Są to byli palacze, którzy pokonali uzależnienie nikotynowe za sprawą Easyway. Terapeuci przechodzą intensywne szkolenie, podczas którego zdobywają dogłębną i rzetelną wiedzę, dzięki której mogą pomagać innym w wyjściu z nałogu. Doskonale wiedzą, przez co przechodzą ich klienci, bo sami też kiedyś przez to przechodzili.

 • Każdy warsztat składa się z 1 sesji głównej (6–7 godzin) oraz 2 dodatkowych sesji wzmacniających (ok. 3 godzin). Aby skutecznie zerwać z nałogiem większości osób wystarcza sam udział pierwszym spotkaniu. Jeśli jednak nie uda CI się zerwać z nałogiem zwrócimy Ci całą kwotę. Szczegóły dot. gwarancji znajdziesz tutaj.

 • Tak, istnieje możliwość płatności na raty (współpracujemy w tym zakresie z firmą MediRaty) lub odroczenia płatności (system PayPo). Szczegóły znajdziesz na stronie płatności.

 • Cena warsztatów dla studentów, emerytów i rencistów to 1190 PLN (zamiast 1499 PLN). Taniej zapłacisz również korzystając z opcji “We dwoje raźniej” – 2249 zł za dwie osoby. Zachęcamy też do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych i zapisu do naszego newslettera, aby na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach.

 • Wszystkie sesje antynikotynowe odbywają się w niewielkich grupach dla komfortu uczestników i terapeuty. Podczas spotkania organizowane są przerwy na papierosa, podczas których można palić do woli – to coś, co wyróżnia metodę Allena Carra spośród innych. Decyzję o zerwaniu z nałogiem podejmujesz dopiero po zakończeniu sesji terapeutycznej, kiedy będziesz czuć pełną gotowość. Odpowiednie nastawienie jest bowiem kluczem do sukcesu.

Powiązane artykuły

Terapia antynikotynowa to pierwszy krok do pozytywnej zmiany. Rzucenie palenia będzie miało korzystny wpływ na wiele aspektów Twojego życia! Zapoznaj się z naszymi artykułami, dzięki którym dowiesz się więcej.

Wymówki palacza - co przeszkadza Ci rzucić palenie

Jakie wymówki przeszkadzają Ci rzucić palenie?

Każdy palacz spotkał się kiedyś z pytaniem „dlaczego nie rzucisz tego świństwa?” i większość z nich ma jakąś gotową wymówkę. I dla pytającego i dla siebie. W końcu łatwiej jest…

953 630 Allen Carr Polska
Jak skutecznie rzucić palenie metodą Allen Carr?

10 wskazówek jak skutecznie rzucić palenie za pierwszym razem

Ponad 70% wszystkich palaczy pragnie zerwać z nałogiem. Nie ma wiarygodnych statystyk, które mówią ile spośród nich próbowało w ogóle zerwać z nałogiem. Wiadomo natomiast, że rzucanie palenia dla niektórych…

953 630 Allen Carr Polska