Jak rzucić palenie?

Najlepsze książki o rzucaniu palenia

Przedstawiamy bestsellerowe książki autorstwa Allena Carra o walce z nałogiem nikotynowym. W każdej z nich prezentujemy wyjątkowo prosty sposób skończenia z paleniem, który wymaga jedynie zastosowania się do kilku wskazówek.

jak-rzucic-palenie-skuteczna metoda-allen carr easyway

KSIĄŻKI ALLEN CARR

Kultowy już poradnik: „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie” to nowe i odświeżone wydanie najsłynniejszej publikacji na rynku o tej tematyce. Dokładnie ten tytuł, w ciągu ostatnich 30 lat pomógł rzucić palenie tysiącom osób na całym świecie sprzedając się w liczbie w ponad 14 milionów egzemplarzy.

Mimo uniwersalności metody Allen Carr dostrzegł jednak pewne szczegóły świadczące o tym, że rzucanie palenia wśród kobiet może wymagać pewnych modyfikacji swojego podejścia – właśnie w tym celu powstała „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie dla kobiet” – poradnik, w którym zdecydowanie mocniej poruszony został akcent skutecznego i bezpiecznego sposobu na poradzenie sobie z silnym lękiem związanym z odstawieniem papierosów.

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

Najskuteczniejsza książka o rzucaniu palenia na świecie

prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie_okladka

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenia dla kobiet

Najlepsza metoda rzucania palenia specjalnie dla Pań

prosta-metoda-jak-skutecznie-rzucic-palenie dla kobiet_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia-jak skutecznie rzucic palenie - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5

W naszym sklepie przygotowaliśmy jednak zdecydowanie więcej publikacji w temacie skutecznego i łatwego rzucania palenia. Aby zapoznać się ze wszystkimi książkami Allena Carra przejdź do sklepu.

Dlaczego metoda
Allena Carra?

50 mln pacjentów i ponad 150 klinik na świecie

W ciągu 30 lat działalności (od 1983 r.) metoda Allena Carra pomogła uwolnić się od nałogu niemal każdej osobie, która chciała zmienić swoje życie na lepsze. Uniwersalność to klucz sukcesu programu Easyway.

53% skuteczności według niezależnych badań

Metoda charakteryzuję się najwyższa skutecznoscią w walce z nałogiem palenia spośród wszystkich innych dostępnych rozwiązań tego typu. Potwierdzają to niezależne badania kliniczne

Terapia antynikotynowa dla każdego

Uniwersalność to klucz sukcesu Easyway. Jedynym warunkiem uczestnictwa w programie jest po prostu chęć rzucenia palenia. Nie potrzebujesz do tego pozytywnego nastawienia, czy wielkich pokładów silnej woli.

Przystępna forma i jasny przekaz książek

Język dobrany w przystępnej formie i niewielka objętość książek zachęcają do czytania skupiając się wyłącznie na tych aspektach nałogu, które są dla palacza najbardziej istotne.

Trwały efekt podparty tysiącami opinii

Osoby, które skorzystały z metody Allena Carra chętnie dzielą się swoimi wrażeniami w Internecie. Setki ich autentycznych opinii znajdziesz z łatwością w największych serwisach czytelniczych.

Bez leków, chemii, a nawet silnej woli

Od lat bezskutecznie próbujesz rzucić palenie? Ta metoda pokaże Ci że może to być naprawdę proste. Nie potrzebujesz heroicznej siły, masy leków i innych środków wspomagających. Wystarczy sprawdzona metoda.

Sposoby na rzucenie palenia

Porównanie skuteczności

55%

Sesje Allena Carra

7 godzin sesji terapeutycznej wystarczy, by całkowicie zmienić swój sposób myślenia o nałogu - wystarczy słuchać.

3,40%

Silna wola

Dla wielu główna metoda walki, która okazuje się skuteczna wyłącznie gdy zrozumieć sposób działania nałogu.

6,20%

Plastry nikotynowe

Nie walczą z psychicznym uzależnieniem, jedynie łagodzą objawy głodu nikotynowego.

7,10%

Leki

Leki to środki wspomagające, które bez świadomości powodów uzależnienia są obciążeniem dla organizmu.

3,90%

Akupunktura

Może mieć pozytywny efekt na osoby, które niedawno zerwały z nałogiem prowadząc do poprawy nastroju.

5,40%

Telefon zaufania

Charakteryzuje się niską skutecznością z uwagi na ograniczony kontakt i mało indywidualne podejście.

Baza wiedzy

Na naszym blogu regularnie publikujemy artykuły i wskazówki, które pomogą Ci odzyskać wolność. Oto kilka z nich:

Palenie a sen: 5 faktów, które musisz znać!

Wszelkie używki czy niezdrowe zachowania fatalnie wpływają na nasz sen.

Jak zmienia się życie po rzuceniu palenia?

Allen Carr jako jeden z pierwszych badaczy skoncentrował się nie na tym dlaczego nie powinniśmy palić, ale dlaczego to robimy.

Jak rzucić palenie za pierwszym razem?

Prezentujemy 10 najważniejszych wskazówek jak rzucić palenie.

Metoda Allen Carr Easyway

 • Największą zaletą metody Allena Carra jest fakt, że rozprawia się z psychicznym uzależnieniem. Program rzucania palenia Allena Carra i zawarte w nim proste instrukcje sprawiają, że osoba uzależniona jest w stanie poradzić sobie z problemem w naprawdę łatwy sposób.

  Więcej o metodzie tutaj.

 • Metoda Easyway jest niezwykle uniwersalna i z powodzeniem zastosujesz ją w walce z jakimkolwiek nałogiem – uzależnieniem od papierosów, alkoholu, jedzenia, cukru czy hazardu. Jej twórca udowadnia bowiem, że natura uzależnienia jest głównie mentalna, a sekretem w odzyskaniu wolności jest dokładne zrozumienie problemu.

 • Warsztaty Easyway prowadzone są w Polsce od 2005 roku. To wtedy Anna Kabat stała się pierwszą Polską z certyfikatem terapeuty i rozpoczęła swoją podróż po całym kraju prowadząc sesje w największych miastach. To również dzięki niej czytelnicy mogą sięgać po polskie wydawnictwa poradników Allena Carra.

 • Metoda Easyway pomogła odzyskać wolność już ponad 50 milionom osób na świecie niezależnie od natury uzależnienia.

  Na naszej stronie udostępniamy informacje dotyczące zwalczania za jej pomocą najpopularniejszych nałogów. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź jedną z poniższych podstron:

  Jeśli jednak potrzebujesz innego rodzaju wsparcia skontaktuj się z nami bezpośrednio.

 • Metoda Easyway Allen Carr została potwierdzona klinicznie wielu niezależnych badaniach, które wykazały jej skuteczność i przewagę nad innymi rozwiązaniami tego typu. Według badań Uniwersytetu Medycznego w Wiedniu przeprowadzonych na 2000 uczestników, metoda osiągnęła aż 53% skuteczności po 12 miesiącach od ukończenia warsztatów z terapeutami Allen Carr (źródło). Innym przykładem są badania Addictive Behaviours (źródło)

  lub badanie

  https://www.allencarr.com/easyway-stop-smoking/#ref

Warsztaty antynikotynowe

 • Otwarte sesje antynikotynowe prowadzimy cyklicznie w największych miastach Polski. Jeśli jednak masz problem z innym uzależnieniem i chcesz w tym celu skorzystać z metody Easyway podczas warsztatów skontaktuj się z nami.

  Metoda Allena Carra ma uniwersalne zastosowanie w walce z niemal każdym nałogiem, bowiem udowania że przyczyna uzależnienia jest głównie mentalna, a zwalczyć go w prosty sposób – przez zrozumienie samego siebie, swoich problemów i przyczyny psychicznego uzależnienia.

 • O najbliższych terminach sesji antynikotynowych informujemy regularnie na podstronie: WARSZTATY.
  Jeśli chcesz wdziać udział w sesji Easyway możesz zapisać się w następujący sposób:

 • Cena podstawowa za 3 dni sesji (7h głównej, oraz 2x po 3h sesji wzmacniających) to 1350 zł. Jeśli jednak jesteś studentem, emerytem lub rencistą możesz skorzystać ze zniżki i kupić warsztaty w cenie 990 zł. Przygotowaliśmy również promocję “We dwoje raźniej” – 2200 zł za dwie osoby.

 • Każdy warsztat składa się z 1 sesji głównej (6–7 godzin) oraz 2 dodatkowych sesji wzmacniających (ok. 3 godzin). Aby skutecznie zerwać z nałogiem większości osób wystarcza sam udział pierwszym spotkaniu. Jeśli jednak nie uda CI się zerwać z nałogiem zwrócimy Ci całą kwotę.

 • Oczywiście. Aby rozłożyć koszt szkolenia na raty skontaktuj się z firmą Medi Raty – tel. 22 266 83 70, 801 000 265 lub przez stronę internetową.

 • Cena warsztatów dla studentów, emerytów i rencistów to 990 zł zamiast 1350. Zapłacisz również mniej korzystając z promocji “We dwoje raźniej” – 2200 zł za dwie osoby.

Książki Allen Carr

 • Znajdziesz je zarówno w największych serwisach czytelniczych w kraju, jak i w naszym autoryzowanym sklepie internetowym.

  >> Przejdź do sklepu Allen Carr Polska

 • To dwa różne rodzaje terapii wykorzystujące jednak jedną – równie skuteczną metodę. Podczas warsztatów rzucasz nałóg po prostu słuchając, czytając książkę natomiast działasz dokładnie na swoich warunkach i w pełni anonimowo.

  Książki Allena Carra ze światowym bestsellerem „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie” na czele, który został sprzedany w ponad 14 milionach egzemplarzy będą równie skuteczne, co warsztaty jeśli wcielisz w życie proponowaną w nich metodę.

  W naszym sklepie znajdziesz książki z metodą Easyway dostępne zarówno w wersji papierowej, na czytniki ebook, jak i w formie audiobooków.

 • Wszystkie produkty dostępne w sklepie Allen Carr Polska wysyłamy natychmiast w ciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty.

Richard Branson

Metoda zwalcza uzależnienie od papierosów, w czasie gdy sobie spokojnie palisz. Cieszę się że mogę potwierdzić, że okazała się skuteczna dla wielu moich przyjaciół i pracowników.

Sir Anthony Hopkins

Dzięki terapii Allena Carra natychmiast uwolniłem się od nałogu palenia papierosów.

0

lat doświadczenia

0

książek w sklepie

0

milionów pacjentów

0

klinik na świecie

Opinie o metodzie EASYWAY

Zobacz, co o metodzie Allena Carra mówią pacjenci. W największych serwisach czytelniczych i na popularnych formach tematycznych znajdziesz tysiące autentycznych opinii.

Zostaw opinie

  ikona_no-smoking_zakas-palenia-Allen Carr Polska-2

  BEZPŁATNY RAPORT

  Zasługujesz
  na zdrowie

  Pobierz bezpłatny raport i zacznij nowe życie

  Pomogliśmy pracownikom firm:

  Słów kilka o autorze

  Allen Carr palił przez 30 lat życia. Każdy z dostępnych sposób walki z uzależnieniem okazywał się w jego przypadku bezskuteczny. Przełomem okazał się rok 1983, od którego aż do dziś Easyway uważa się za najskuteczniejsza metodę terapii antynikotynowej na świecie.

  allen-carr-zdjecie-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia

  Sprawdź nasze

  usługi

  Bez leków, stresu i silnej woli – wybierz swój program walki z nałogiem

  Seminaria dla firm - rzucanie palenia szkolenie w firmie - rzucanie palenia w grupie- metoda allen carr polska

  Seminaria dla firm

  TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA
  prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-4

  Książki

  TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA
  alc-stop-rzucanie nalogu jedzenia-rzucanie cukru-allen carr polska

  Jak zerwać z cukrem

  UZALEŻNIENIE OD SŁODYCZY
  alc-stop-rzucanie nalogu alkoholowego-allen carr polska

  Uwolnij się od alkoholu

  UZALEŻNIENIE OD ALKOHOLU

  Joing our Newsletter

  Subscribe for free resources and news updates.

  Błąd: Brak formularza kontaktowego.

  Call Us

  888-299-2000

  Address 1: 709 Honey Creek Dr. New York, NY 10028

  Address 2: 4851 Willow Greene Drive Montgomery, AL 36109

  Address 3: 709 Honey Creek Dr.
  New York, NY 10028