Gwarancja

Allen Carr stworzył swój program rzucania palenia w 1983 roku. Od tego czasu jego organizacja objęła swoim zasięgiem cały świat, pomagając ludziom różnych narodowości uwolnić się od nałogu palenia.

Allen Carr stał się uznanym światowym autorytetem w tej dziedzinie. Swoją reputację zawdzięcza jednej prostej rzeczy – jego metoda działa.

Jeżeli naprawdę chcesz przestać palić, nasza metoda nie tylko Ci to umożliwi, ale sprawi, że będzie to relatywnie łatwe. Postępując zgodnie z naszymi kilkoma precyzyjnymi, prostymi instrukcjami nie tylko staniesz się niepalącym, ale cały proces będzie bezbolesny i – co najważniejsze – nie będzie Ci brakowało palenia.

Większości palaczy całkowicie wystarcza jedno seminarium, aby uwolnić się od nałogu palenia. Czasami efekty pojawiają się z opóźnieniem. Istnieje wtedy możliwość wzięcia udziału w dwóch, około trzygodzinnych, całkowicie nieodpłatnych sesjach dodatkowych, tak zwanych wzmacniających (sesja wzmacniająca I, sesja wzmacniająca II). Sesje odbywają się online, w dni powszednie (najczęściej w piątki), a zapisać się na nie można przez naszą stronę.

Poziom skuteczności metody Allena Carra jest tak wysoki, że możemy pozwolić sobie na udzielenie Ci niniejszej gwarancji:

Jeżeli w ciągu trzech miesięcy od dnia pierwszej sesji nadal będziesz palić, otrzymasz zwrot całej uiszczonej kwoty. Ufamy Twojemu słowu. Zakładamy, że Twoja chęć rzucenia palenia jest autentyczna.

Gwarancja jest ważna pod następującymi warunkami:

W okresie trzech miesięcy weźmiesz udział w jednej sesji głównej i dwóch nieodpłatnych, dodatkowych (tzw. wzmacniających). Dokładamy wszelkich starań, aby każdy miał w okresie gwarancyjnym do wyboru co najmniej dwa terminy każdej z sesji wzmacniających.

Zgłosisz reklamację w formie pisemnej najpóźniej 3 miesiące od daty gwarancji.

Pojawisz się punktualnie na wszystkich zarezerwowanych sesjach i nie opuścisz żadnej z nich przed oficjalnym zakończeniem.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań odnośnie gwarancji, zapraszamy do kontaktu: info@allencarr.pl

Nie masz nic do stracenia – możesz tylko zyskać!