Sesje wzmacniające

Darmowe sesje wzmacniające efekty terapii antynikotynowej

Druga sesja wzmacniająca terapię

Wzmocnij efekt terapii. Wybierz sesję wzmacniającą nr 2 z lokalizacją odpowiadającą sesji głównej

Warsztaty dla firm - rzucanie palenia metodą Allen Carr

Jak wygląda sesja wzmacniająca?

Udział w sesjach wzmacniających to najlepszy sposób, by utrwalić efekty terapii głównej, gdy wciąż czujesz chęć sięgnięcia po papierosa. Odbywają się one w kameralnej atmosferze i niewielkich grupach. Każda z sesji wzmacniających trwa ok. 3 godzin. W tym czasie przepracujemy wspólnie zachowania, które wciąż przywiązują Cię do palenia i pokażemy, jak w łatwy sposób sobie z nimi poradzić.

Kiedy się zapisać?

Nawiedzają Cię wątpliwości

Wzmocnij sesję, aby mieć pewność że masz dość palenia. Wszystkie niejasności i wątpliwości zostaną natychmiast wyjaśnione przez terapeutę.

Znowu palisz

Znowu palisz? Koniecznie wzmocnij efekty sesji głównej. Nikt nie będzie Cię oceniać. Walcząc z uzależnieniem walczysz również o swoje zdrowie.

Czujesz głód nikotynowy

Zignorowanie problemu to pierwszy krok do powrotu do nałogu. Metoda jest skuteczna dopiero, gdy rzeczywiście poczujesz wolność.

Opinie uczestników

W kwestii skuteczności metody rzucania palenia Allena Carra wystarczy, że sprawdzisz, co mówią nasi pacjenci.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Walka o zdrowie i szczęśliwe życie często wiąże się z inwestycjami. Zastanów się ile pieniędzy „puszczasz z dymem” w ciągu trzech miesięcy. Przeznacz tę kwotę na podjęcie walki z nałogiem. Jesteśmy tak pewni skuteczności metody Allena Carra, że jeśli nie uda Ci się zerwać z uzależnieniem gwarantujemy, że zwrócimy Ci pieniądze.