Terapia antynikotynowa Katowice

Terapia antynikotynowa w Katowicach to możliwość spotkania z certyfikowanym terapeutą Easyway oraz innymi palaczami. Podczas naszych sesji pomagamy skutecznie uwolnić się od nałogu. Porozmawiaj na żywo o swoich rozterkach, wątpliwościach i doświadczeniach.

Terapia antynikotynowa metodą Allen Carr Easyway

Jak wygląda sesja grupowa?

Terapia antynikotynowa w Katowicach prowadzona jest w przestrzeni konferencyjnej Wellcome Office przy ulicy Kościuszki 55, nieopodal Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i zaledwie kilometr od dworca kolejowego.

Licencjonowany terapeuta Easyway przeprowadzi Cię po kolei przez wszystkie etapy procesu “odkodowywania” – przedstawi mechanizmy, które uruchamiają w Tobie chęć sięgnięcia po papierosa i wskaże błędne przekonania, jakie większość z nas ma na temat palenia. W trakcie spotkania możesz zadawać pytania i dzielić się swoimi doświadczeniami, robimy również regularne przerwy na papierosa.

Terapia antynikotynowa pozwoli Ci zacząć postrzegać palenie takim, jakie jest naprawdę, a co za tym idzie, zerwanie z nałogiem okaże się zaskakująco łatwe.

Dlaczego terapia antynikotynowa to najlepszy sposób na rzucenie palenia?

01. Certyfikowani terapeuci

Wszyscy certyfikowani terapeuci Easyway to byli nałogowcy, którzy rzucili palenie z pomocą metody Allena Carra. Wiedzą, z czym się borykasz, rozumieją Cię. Sami też kiedyś byli w Twojej sytuacji.

02. Kameralna atmosfera

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach (8-12 osób), w przyjaznej atmosferze i przy filiżance kawy lub herbaty. Nikt nie będzie Cię tutaj oceniał, wszyscy jesteśmy tutaj w tym samym celu.

03. Bez stresu

Nie straszymy, nie stosujemy terapii szokowych, nie proponujemy substytutów ani farmakologii.

04. Inne spojrzenie na nałóg

Pracujemy nad błędnymi przekonaniami na temat palenia papierosów – bo wiemy, że uzależnienie jest przede wszystkim w Twojej głowie!

05. Komunikacja

Terapeuta na bieżąco odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości.

06. Przerwy na palenie

W czasie sesji robimy regularne przerwy na papierosa – pal, jeśli czujesz taką potrzebę.

07. Dodatkowe sesje wzmacniające

Już po jednym spotkaniu możesz skutecznie rzucić palenie papierosów. Jeśli będą Cię nękać jeszcze jakieś wątpliwości, w cenie sesji zawarte są dwie opcjonalne sesje wzmacniające.

08. Wsparcie terapeuty po sesji

Możesz liczyć na telefoniczne i mailowe wsparcie terapeuty przez 3 miesiące od sesji głównej.

Gdzie odbywa się terapia antynikotynowa w Katowicach?

Terapia odbywa się w jednej z sal centrum konferencyjnego Wellcome Office przy ulicy Kościuszki 55.

Kto prowadzi terapię antynikotynową metodą Allena Carra?

Metoda Allena Carra pomogła mu nie tylko rzucić palenie, ale i picie. Zafascynowany metodą, zdecydował się wykorzystać swoje doświadczenie do pomagania innym w skutecznym wyrwaniu się z nałogu tytoniowego. Po długim procesie szkolenia w Polsce i Wielkiej Brytanii, rozpoczął swoją misję jako certyfikowany terapeuta Easyway.

Terapia antynikotynowa z Michałem to po prostu przyjemne spotkania, które pozwalają na samodzielne wysnucie wniosków na temat tego, czym tak naprawdę jest nałóg tytoniowy. Spotkania przebiegają w przyjaznej atmosferze wzajemnego zrozumienia. Wymagają od uczestników wyłącznie chęci rzucenia palenia. Rozmowy z terapeutą nie zawstydzają, nie koncentrują się na porażkach, a tylko otwierają na poznawanie siebie i swoich potrzeb. Terapia antynikotynowa do niczego nie zobowiązuje – możesz tylko zyskać!

Michał Spyrka - licencjonowany terapeuta Easyway
Terapeuta Easyway

Michał Spyrka

Możemy pomóc każdemu!

Kto może wziąć udział w terapii antynikotynowej metodą Easyway?

Metoda Easyway Allena Carra skierowana jest do wszystkich, niezależnie od wieku czy płci. Nie ma znaczenia również fakt, od jak dawna palisz. Pomagamy zarówno osobom, które stosunkowo niedawno zaczęły palić papierosy, jak i tym, które palą papierosy od dekad. Wybierz jeden z pakietów, który najbardziej Ci odpowiada.

Wybierz pakiet dla siebie
Pakiet Standard
1499 zł
 • udział w 6 godzinnej sesji głównej
 • udział w dwóch sesjach wzmacniających (opcjonalnie)
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
Pakiet Zniżkowy
1199 zł
 • dla emerytów
 • rencistów i studentów
 • udział w 6 godzinnej sesji głównej
 • udział w dwóch sesjach wzmacniających (opcjonalnie)
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
Pakiet 1+1 (dla 2 os.)
2249 zł
 • udział w 6 godzinnej sesji głównej
 • udział w dwóch sesjach wzmacniających (opcjonalnie)
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
Finansowanie Terapii Antynikotynowej - MediRaty
Finansowanie
Płatność w ratach

Aby wziąć udział w sesji, nie musisz płacić za nią całej sumy od razu. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty. Skontaktuj się z firmą MediRaty, dzwoniąc pod numer tel. 22 266 83 70, 801 000 265 lub poprzez stronę internetową (MediRaty).

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Walka o zdrowie i szczęśliwe życie często wiąże się z inwestycjami. Zastanów się ile pieniędzy „puszczasz z dymem” w ciągu trzech miesięcy. Przeznacz tę kwotę na podjęcie walki z nałogiem. Jesteśmy tak pewni skuteczności terapii antynikotynowej metodą Allena Carra, że jeśli nie uda Ci się zerwać z uzależnieniem gwarantujemy, że zwrócimy Ci pieniądze.

Nadchodzące sesje rzucania palenia

Pracujemy nad tym, aby nasza terapia antynikotynowa docierała do jak największego grona palaczy, którzy chcieliby rzucić palenie. Dlatego nasze sesje odbywają się w różnych miastach na terenie całej Polski, między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. Mamy w swojej ofercie także sesje online.

Wybierz najodpowiedniejsze dla siebie lokalizację i termin terapii antynikotynowej.

Poradniki rzucania palenia autorstwa Allena Carra

Wahasz się, czy sesja antynikotynowa to na pewno dobre rozwiązanie dla Ciebie? Sięgnij po jedną z książek Allena Carra, które kupisz w naszym sklepie. Bardzo możliwe, że wystarczy Ci sama lektura, aby skutecznie rzucić palenie! Jeśli nie – możesz potraktować ją jako wstęp do sesji antynikotynowej metodą Easyway.

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

Najskuteczniejsza książka o rzucaniu palenia na świecie

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie | Allen Carr

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenia dla kobiet

Najlepsza metoda rzucania palenia specjalnie dla Pań

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie dla kobiet | Allen Carr
Nadal masz wątpliwości?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Napisz do nas na chacie, wyślij maila lub po prostu zadzwoń.

Powiązane artykuły

Terapia antynikotynowa to pierwszy krok do pozytywnej zmiany. Rzucenie palenia będzie miało korzystny wpływ na wiele aspektów Twojego życia! Zapoznaj się z naszymi artykułami, dzięki którym dowiesz się więcej.

Wymówki palacza - co przeszkadza Ci rzucić palenie

Jakie wymówki przeszkadzają Ci rzucić palenie?

Każdy palacz spotkał się kiedyś z pytaniem „dlaczego nie rzucisz tego świństwa?” i większość z nich ma jakąś gotową wymówkę. I dla pytającego i dla siebie. W końcu łatwiej jest…

953 630 Allen Carr Polska
Jak skutecznie rzucić palenie metodą Allen Carr?

10 wskazówek jak skutecznie rzucić palenie za pierwszym razem

Ponad 70% wszystkich palaczy pragnie zerwać z nałogiem. Nie ma wiarygodnych statystyk, które mówią ile spośród nich próbowało w ogóle zerwać z nałogiem. Wiadomo natomiast, że rzucanie palenia dla niektórych…

953 630 Allen Carr Polska