Jak rzucić alkohol?

Prosty sposób rzucania alkoholu

Allen Carr – twórca najskuteczniejszej metody rzucania palenia na świecie, odkrył że jego program może być równie wartościowy w procesie walki z jakimkolwiek innym nałogiem. W swoich książkach dotyczących nadużywania alkoholu przedstawia prosty i skuteczny sposób ograniczenia procentów bez leków, chemii, a nawet silnej woli.

kontrola-alkohol- Allen Carr Polska - skuteczna metoda rzucania alkoholu - jak odstawic alkohol - jak ograniczyc alkohol - sposoby skuteczne-czy za duzo pije- czy to alkoholizm

Skuteczna metoda odstawienia alkoholu w jednej książce

“Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” diametralnie zmienia sposób postrzegania problemu alkoholowego. Używając przystępnej treści autor daje czytelnikowi konkretne wskazówki, jak wydostać się z pułapki raz na zawsze. Pokazuje mechanizmy, które kierują chęcią sięgnięcia po kieliszek oraz obala wszelkie argumenty, które do tej pory nie pozwalały rozstać się z kieliszkiem – pozornie pozytywny wpływ na relaks od ciężkiego dnia pracy czy idealny dodatek do spotkań towarzyskich.

Poradnik dedykowany jest dla wszystkich osób, które czują że mają problem z nadużywaniem procentów lub balansują na cienkiej granicy – rozszyfrowuje mechanizm tzw. “pułapki alkoholowej” i pokazuje dlaczego, mimo świadomości nadużywania, wciąż tkwimy w nałogu.

To krok milowy w pojmowaniu problemu alkoholizmu.

Koniec z kacem.

W poradniku Allen Carr pokazuje zdroworozsądkowe podejście do picia.

koniec-z-kacem_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu alkoholu- ksiazki o walce z alkoholizmem-jak skutecznie rzucic alkohol - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-3

Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol

Najlepsza książka pomagająca w walce z uzależnieniem od alkoholu.

prosta-metoda-jak-skutecznie-kontrolowac-alkohol_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu alkoholu- ksiazki o walce z alkoholizmem-jak skutecznie rzucic alkohol - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-3

Książka kontynuuje sposoby radzenia sobie z uzależnieniem prezentowane w bestsellerze “Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie”, czyli kultowej książki dot. walki nałogiem nikotynowym – przetłumaczonej na ponad 20 języków i sprzedanej w ponad 15 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Zarówno ją, jak i inne poradniki wykorzystujące metodę Easyway do walki z nałogami (rzucanie palenia, alkoholu, słodyczy czy kompulsywnego jedzenia) znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Każdy z naszych poradników dostępny jest w wersji papierowej, ebooka oraz w formie audiobooków.

Dlaczego metoda
Allena Carra?

50 mln pacjentów na świecie

Od 1983 roku metoda Allena Carra pomogła milionom osób na świecie odzyskać wolność niezależnie od nałogu, w którym tkwili. Dziś na całym świecie działa ponad 150 klinik jego imienia.

Skuteczność potwierdzona klinicznie

Według badań Uniwersytetu Medycznego w Wiedniu metoda osiągnęła, aż 53% skuteczności po roku od ukończenia warsztatów z terapeutami Allen Carr. To tylko jeden z przykładów jej skuteczności.

Metoda pomocna w każdym uzależnieniu

Kluczem do sukcesu programu Easyway jest jego uniwersalność. Metoda skupia się bowiem na psychicznej naturze uzależnienia, a nie odniesieniach do konkretnego problemu.

By zerwać z alkoholem wystarczy jedna książka

W przystępnej formie i zwięzłej treści autor udowadnia, że wystarczy wyzbyć się złudzeń odnośnie pozytywnego działania alkoholu i wpajanych nam od dzieciństwa wzorców zachowań, a przestaniemy być niewolnikami uzależnienia.

Trwały efekt podparty tysiącami opinii

Osoby, które skorzystały z metody Allena Carra chętnie dzielą się swoimi wrażeniami w internecie. Setki ich autentycznych opinii znajdziesz z łatwością w największych serwisach czytelniczych.

Bez leków, chemii, a nawet silnej woli

Niezależnie od tego czy korzystasz z metody czytając książkę, czy pracując na warsztatach osiągniesz sukces, gdy zrozumiesz przyczyny uzależnienia. Nie potrzebujesz do tego heroicznej siły, masy leków i innych środków wspomagających.

Najlepsza metoda walki z uzależnieniami

Porównanie skuteczności

55%

Sesje Allena Carra

Musisz po prostu chcieć słuchać - jedna sesja z terapeutą Easyway wystarczy, by całkowicie zmienić sposób postrzegania nałogu

3,40%

Silna wola

Nałóg to choroba rodząca się na podłożu psychologicznym - bez świadomości uzależnienia silna wola okazuje się mało skuteczna

6,20%

Plastry nikotynowe

Wsparcie w rzucaniu palenia, które nie wyprowadza z uzależnienia, a jedynie łagodzi objawy głodu nikotynowego

7,10%

Zyban

Bez świadomości powodów swojego uzależnienia i zrozumienia potrzeby odzyskania wolności będą tylko obciążeniem dla organizmu

3,90%

Akupunktura

Może mieć pozytywny efekt na osoby, które niedawno zerwały z nałogiem prowadząc do poprawy nastroju

5,40%

Telefon zaufania

Charakteryzuje się niską skutecznością z uwagi na ograniczony kontakt i mało indywidualne podejście

Baza wiedzy

Konkretne wsparcie w walce z nałogiem lub po odstawieniu w przystępnej formie artykułów blogowych.

5 sposobów na wytrwanie w postanowieniach

Nie bierz na barki zbyt wiele i pamiętaj, że potknięcia są normalne.

Jak zmienia się życie po rzuceniu palenia?

Allen Carr jako jeden z pierwszych badaczy skoncentrował się nie na tym dlaczego nie powinniśmy palić, ale dlaczego to robimy.

Bez nałogu na nowej drodze życia

Skuteczność metody, opracowanej przez Allena Carra nie polega na farmaceutykach, ani hipnozie. To bezpieczne sesje, podczas których zmieniane jest nastawienie palacza do samego nałogu.

Richard Branson

Metoda zwalcza uzależnienie od papierosów, w czasie gdy sobie spokojnie palisz. Cieszę się że mogę potwierdzić, że okazała się skuteczna dla wielu moich przyjaciół i pracowników.

Sir Anthony Hopkins

Dzięki terapii Allena Carra natychmiast uwolniłem się od nałogu palenia papierosów.

0

lat doświadczenia

0

książek w sklepie

0

milionów pacjentów

0

klinik na świecie

Opinie o metodzie EASYWAY

Zobacz, co o metodzie Allena Carra mówią pacjenci. W największych serwisach czytelniczych i na popularnych formach tematycznych znajdziesz tysiące autentycznych opinii.

Zostaw opinie

  No Smoking - Zakaz palenia

  BEZPŁATNY RAPORT

  Zasługujesz
  na zdrowie

  Pobierz bezpłatny raport i zacznij nowe życie

  Pomogliśmy pracownikom firm:

  Słów kilka o autorze

  Allen Carr, twórca unikalnej metody rzucania palenia Easyway, odkrył że jego sposób walki z uzależnieniem (uznawany dziś za najskuteczniejszy na świecie), jest równie skuteczny pomocą przy wychodzeniu z każdego innego nałogu. Natura uzależnienia jest bowiem głównie mentalna.

  Allen Carr | Twórca szybkiej i skutecznej metody rzucenia palenia papierosów

  Sprawdź nasze

  usługi

  Bez leków, stresu i silnej woli – wybierz swój program walki z nałogiem

  Seminaria dla firm - rzucanie palenia szkolenie w firmie - rzucanie palenia w grupie- metoda allen carr polska

  Seminaria dla firm

  TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA
  prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-4

  Książki

  TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA
  alc-stop-rzucanie nalogu jedzenia-rzucanie cukru-allen carr polska

  Jak zerwać z cukrem

  UZALEŻNIENIE OD SŁODYCZY
  alc-stop-rzucanie nalogu alkoholowego-allen carr polska

  Uwolnij się od alkoholu

  UZALEŻNIENIE OD ALKOHOLU