Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol

Książka skierowana do osób, które chcą zerwać z nałogiem alkoholowym lub mają wrażenie, że zbliżają się do cienkiej granicy, której przekroczenie może wpędzić je w uzależnienie. Jak postępować, aby rozstanie z alkoholem nie było bolesne i odzyskać pełną kontrolę nad swoim życiem?
prosta-metoda-jak-skutecznie-kontrolowac-alkohol_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu alkoholu- ksiazki o walce z alkoholizmem-jak skutecznie rzucic alkohol - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-3

Dlaczego warto?

Metoda, która może odmienić życie

Co kryje się za problemem?

Są różne przyczyny, które sprawiają, że sięgamy po alkohol. Niektórzy robią to przy okazji spotkań ze znajomymi i przyjęć rodzinnych. Inni próbują zagłuszyć nim poczucie winy, a kolejni myślą, że w ten sposób złagodzą stres. Kluczem do sukcesu jest dotarcie do źródła problemu i zrozumienie, dlaczego niektórzy sięgają po kieliszek zbyt chętnie.

Ocena konkretnego przypadku

Metoda Allena Carra polega na indywidualnym podejściu do problemu, związanego z nałogiem. Samodzielnie zastanowisz się nad tym, dlaczego pijesz więcej niż chcesz. Tylko Ty możesz rozpocząć proces wyjścia z uzależnienia.

Przejrzysty podział tematyczny

W książce zawarto wyłącznie wartościowe treści, opisane w przyjazny czytelnikowi sposób. Jasny podział na konkretne tematy i rozdziały pozwala w razie potrzeby na szybkie odnalezienie kluczowych informacji.

Bezbolesne zmiany w zasięgu możliwości

Dzięki książce zrozumiesz, jakie mechanizmy kierują nałogiem, który odbiera Ci zdrowie. Przekonasz się, że porzucenie uzależnienia może odbyć się bez poczucia straty.

Zrozumienie „pułapki alkoholowej”

Allen Carr w jasny sposób opisuje działanie mechanizmów, które nakłaniają do sięgnięcia po alkohol. Gdy je poznasz, dowiesz się jak wydostać się z tej pułapki.

Przejęcie kontroli nad własnym życiem

Po lekturze samodzielnie dokonasz decyzji o porzuceniu nałogu i odzyskasz kontrolę nad własnym życiem. Przekonasz się, że alkohol wcale nie przynosi ulgi, nie łagodzi stresu i nie jest potrzebny do tego, aby się dobrze bawić.

„Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” to książka, która pomaga w odzyskaniu kontroli nad własnym życiem i podejmowaniem świadomych decyzji. Dzięki niej rozstaniesz się z uzależnieniem od alkoholu bez strachu, czy poczucia straty.

Rzucanie palenia z Easyway to najpopularniejsza metoda na świecie

Wielu moich przyjaciół, którzy przestali palić dzięki metodzie Allena Carra sugerowało, że powinienem spróbować. Spróbowałem. To było coś niezwykłego w jednej chwili byłem wolny od nałogu. Podobnie jak moim przyjaciołom przyszło mi to nie tylko łatwo, ale stało się również źródłem niespodziewanej radości. ~Sir Anthony Hopkins
jak-schudnac-prosta metoda-easyway-allen carr- metody odchudzania-najlepsze ksiazki o odchudzaniu bez diety

Czego się dowiesz? Oto kilka konkretnych informacji, które zostały zawarte w książce „Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol”.

Dzięki tej książce zrozumiesz jak postrzegasz alkohol, dlaczego odgrywa tak dużą rolę w Twoim życiu i dlaczego sięgasz po kolejny kieliszek. Nauczysz się też kontrolować jego spożycie lub całkowicie z niego zrezygnujesz.
1

Dowiesz się jak działa nałóg

Nałogami w naszym życiu rządzą pewne mechanizmy. Allen Carr odpowiada na pytania, dotyczące uzależnień. Dowiesz się, dlaczego sięgasz po alkohol i co Cię pcha w ramiona nałogu.

2

Poznasz prostą metodę Allena Carra

W jasny i przystępny sposób autor opisuje opracowaną przez siebie, unikalną metodę, na walkę z uzależnieniem. Pomogła ona do tej pory milionom osób na całym świecie.

3

Dowiesz się, dlaczego inne metody nie są skuteczne

Z pewnością nie raz próbowałeś już walczyć z uzależnieniem. Dowiesz się, dlaczego do tej pory działania te kończyły się porażką i zyskasz nową motywację do dalszych działań.

4

Obalisz mity związane z alkoholem

„Alkohol pomaga mi się odprężyć”, „Sięgam po kieliszek po ciężkim dniu w pracy”, „Dobrze bawię się tylko przy alkoholu” – to wiele mitów, które powtarzane są jak mantra przez wiele osób. Przekonasz się, że alkohol niczego nie daje, a wręcz przeciwnie, zabiera kontrolę i zdrowie.

5

Bez problemu zrozumiesz przesłanie

W książce nie znajdziesz informacji o szkodliwości spożywania alkoholu. Każdy, kto po niego sięga doskonale wie, jak wpływa od na zdrowie. W przystępny sposób opisane są jednak mechanizmy nałogu, to co sprawia, że sięgasz po kolejny kieliszek. Uzyskasz również jasne i praktyczne wskazówki, które pomogą w wyjściu z uzależnienia.

6

Odzyskasz pełną kontrolę

Wiele osób, które myśli o odstawieniu alkoholi boi się, związanych z tym niedogodności. Metoda Allena Carra udowadnia, że można zrobić to nie tylko szybko, ale i bez poczucia straty, ograniczenia czy pustki. Zaczniesz zupełnie nowe, zdrowsze i szczęśliwsze życie.

prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie_okladka

Czytaj w wersji papierowej, jako ebook lub posłuchaj audiobooka

prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5
Zabierz książkę w wersji papierowej lub elektronicznej wszędzie tam, gdzie chcesz. Czytaj w łóżku, na kanapie, na ławce w parku. Osobom zabieganym polecamy audiobooka, którego mogą słuchać np. jeżdżąc samochodem, podczas spacerów lub treningu.

Cena:

29.90 zł

Wybierz wariant:

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Osoby, które spróbowały metody Allena Carra całkowicie odmieniły swoje życie. Oto kilka opinii, którymi czytelnicy dzielą się z nami i na forach internetowych:

Iwona 2 stycznia 2020

Ja rzuciłam dzięki książce. Nie palę już ponad 15 lat. Kończąc książkę, czułam sie fantastycznie, wręcz nie mogłam sie doczekać, kiedy rzucę. Rzuciłam od razu i ani razu nie czułam się, ze coś tracę. Jedyna metoda, która nie wymaga wyrzeczeń.

Emilia 29 września 2022

W trakcie czytania książki przyszedł taki moment kiedy zdałam sobie sprawe ze już nie zapale żadnego papierosa. Od tego czasu minęło już prawie 6 lat

Mateusz 17 września 2022

OD DZIŚ, JESTEM SZCZĘŚLIWYM NIEPALĄCYM!! Allen Carr to złoty człowiek

Magdalena 28 sierpnia 2022

Paliłam od 16 roku życia czyli 20 lat. Żyłam w przeświadczeniu ze najlepszy moment w ciągu dnia to poranna kawa i papieros (a raczej kilka papierosów). Chciałam bardzo rzucić palenie ze względu na ciagle zapalenia gardła, anginy. Nie sądziłam ze książka (która kosztuje tyle co 2…

Magda 22 sierpnia 2019

Ostatniego papierosa zapaliłam 1 grudnia 2018r. Paliłam 25 lat!!! Prawda, że chciałam przestać palić ale szczerze mówiąc nie wierzyłam w moc tej książki. To niesamowite co się stało, nie palę już 9 miesięcy, przytyłam tylko 2 kg !! A najlepsze jest to jak łatwo mi to przyszło, ten…

Szczęśliwy niepalący 31 marca 2021

Z nałogiem udało mi się zerwać stosunkowo szybko, bo po prawie 3 latach tkwienia w nim. Jestem szczególnie wdzięczny, ponieważ dzięki metodzie Allena Carra uniknąłem wieloletniego palenia, które mogłoby doprowadzić moje zdrowie do ruiny. Największą zaletą metody jest to, że autor,,…

PROMOCJA

Nie jesteś przekonany do zakupu? Pobierz abstrakt książki

Chcesz otrzymać darmowy raport, w którym eksperci  analizują skuteczność wszystkich metod rzucania palenia i rozprawiają się   z najpopularniejszymi mitami na ten temat? Wypełnij poniższy formularz. W newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje o nowych raportach, produktach, webinarach i szkoleniach.

Zapisz się do newslettera

Chcę zapisać się do newslettera i wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w tym celu.pokaż więcej

NAPISZ SWOJĄ RECENZJĘ

  Potwierdzona skuteczność

  Setki recenzji na temat tej książki znajdziesz również w największych serwisach

  Empik-tinylubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  tania-ksiazka-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  lubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  nowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia

  Słów kilka o autorze metody

  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia
  Allen Carr to twórca metody Easyway. Przez wiele lat był palaczem, który szukał sposobu na zerwanie z nałogiem. Po licznych niepowodzeniach opracował własną metodę, która do tej pory pomogła już wyjść z uzależnienia milionom palaczy na całym świecie. Okazuje się, że ten prosty sposób można odnieść też do innych nałogów, pomagając kolejnym osobom w odzyskaniu kontroli nad własnym życiem. Książki Allena Carra tłumaczone są na kilkadziesiąt języków i sprzedawane w wielu krajach wokół całego globu.

  LISTA PRODUKTÓW

  Sprawdź również inne z naszych książek