Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol

Książka skierowana do osób, które chcą zerwać z nałogiem alkoholowym lub mają wrażenie, że zbliżają się do cienkiej granicy, której przekroczenie może wpędzić je w uzależnienie. Jak postępować, aby rozstanie z alkoholem nie było bolesne i odzyskać pełną kontrolę nad swoim życiem?
prosta-metoda-jak-skutecznie-kontrolowac-alkohol_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu alkoholu- ksiazki o walce z alkoholizmem-jak skutecznie rzucic alkohol - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-3

Dlaczego warto?

Metoda, która może odmienić życie

Co kryje się za problemem?

Są różne przyczyny, które sprawiają, że sięgamy po alkohol. Niektórzy robią to przy okazji spotkań ze znajomymi i przyjęć rodzinnych. Inni próbują zagłuszyć nim poczucie winy, a kolejni myślą, że w ten sposób złagodzą stres. Kluczem do sukcesu jest dotarcie do źródła problemu i zrozumienie, dlaczego niektórzy sięgają po kieliszek zbyt chętnie.

Ocena konkretnego przypadku

Metoda Allena Carra polega na indywidualnym podejściu do problemu, związanego z nałogiem. Samodzielnie zastanowisz się nad tym, dlaczego pijesz więcej niż chcesz. Tylko Ty możesz rozpocząć proces wyjścia z uzależnienia.

Przejrzysty podział tematyczny

W książce zawarto wyłącznie wartościowe treści, opisane w przyjazny czytelnikowi sposób. Jasny podział na konkretne tematy i rozdziały pozwala w razie potrzeby na szybkie odnalezienie kluczowych informacji.

Bezbolesne zmiany w zasięgu możliwości

Dzięki książce zrozumiesz, jakie mechanizmy kierują nałogiem, który odbiera Ci zdrowie. Przekonasz się, że porzucenie uzależnienia może odbyć się bez poczucia straty.

Zrozumienie „pułapki alkoholowej”

Allen Carr w jasny sposób opisuje działanie mechanizmów, które nakłaniają do sięgnięcia po alkohol. Gdy je poznasz, dowiesz się jak wydostać się z tej pułapki.

Przejęcie kontroli nad własnym życiem

Po lekturze samodzielnie dokonasz decyzji o porzuceniu nałogu i odzyskasz kontrolę nad własnym życiem. Przekonasz się, że alkohol wcale nie przynosi ulgi, nie łagodzi stresu i nie jest potrzebny do tego, aby się dobrze bawić.

„Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” to książka, która pomaga w odzyskaniu kontroli nad własnym życiem i podejmowaniem świadomych decyzji. Dzięki niej rozstaniesz się z uzależnieniem od alkoholu bez strachu, czy poczucia straty.

Rzucanie palenia z Easyway to najpopularniejsza metoda na świecie

Wielu moich przyjaciół, którzy przestali palić dzięki metodzie Allena Carra sugerowało, że powinienem spróbować. Spróbowałem. To było coś niezwykłego w jednej chwili byłem wolny od nałogu. Podobnie jak moim przyjaciołom przyszło mi to nie tylko łatwo, ale stało się również źródłem niespodziewanej radości. ~Sir Anthony Hopkins
jak-schudnac-prosta metoda-easyway-allen carr- metody odchudzania-najlepsze ksiazki o odchudzaniu bez diety

Czego się dowiesz? Oto kilka konkretnych informacji, które zostały zawarte w książce „Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol”.

Dzięki tej książce zrozumiesz jak postrzegasz alkohol, dlaczego odgrywa tak dużą rolę w Twoim życiu i dlaczego sięgasz po kolejny kieliszek. Nauczysz się też kontrolować jego spożycie lub całkowicie z niego zrezygnujesz.
1

Dowiesz się jak działa nałóg

Nałogami w naszym życiu rządzą pewne mechanizmy. Allen Carr odpowiada na pytania, dotyczące uzależnień. Dowiesz się, dlaczego sięgasz po alkohol i co Cię pcha w ramiona nałogu.

2

Poznasz prostą metodę Allena Carra

W jasny i przystępny sposób autor opisuje opracowaną przez siebie, unikalną metodę, na walkę z uzależnieniem. Pomogła ona do tej pory milionom osób na całym świecie.

3

Dowiesz się, dlaczego inne metody nie są skuteczne

Z pewnością nie raz próbowałeś już walczyć z uzależnieniem. Dowiesz się, dlaczego do tej pory działania te kończyły się porażką i zyskasz nową motywację do dalszych działań.

4

Obalisz mity związane z alkoholem

„Alkohol pomaga mi się odprężyć”, „Sięgam po kieliszek po ciężkim dniu w pracy”, „Dobrze bawię się tylko przy alkoholu” – to wiele mitów, które powtarzane są jak mantra przez wiele osób. Przekonasz się, że alkohol niczego nie daje, a wręcz przeciwnie, zabiera kontrolę i zdrowie.

5

Bez problemu zrozumiesz przesłanie

W książce nie znajdziesz informacji o szkodliwości spożywania alkoholu. Każdy, kto po niego sięga doskonale wie, jak wpływa od na zdrowie. W przystępny sposób opisane są jednak mechanizmy nałogu, to co sprawia, że sięgasz po kolejny kieliszek. Uzyskasz również jasne i praktyczne wskazówki, które pomogą w wyjściu z uzależnienia.

6

Odzyskasz pełną kontrolę

Wiele osób, które myśli o odstawieniu alkoholi boi się, związanych z tym niedogodności. Metoda Allena Carra udowadnia, że można zrobić to nie tylko szybko, ale i bez poczucia straty, ograniczenia czy pustki. Zaczniesz zupełnie nowe, zdrowsze i szczęśliwsze życie.

prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie_okladka

Czytaj w wersji papierowej, jako ebook lub posłuchaj audiobooka

prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5
Zabierz książkę w wersji papierowej lub elektronicznej wszędzie tam, gdzie chcesz. Czytaj w łóżku, na kanapie, na ławce w parku. Osobom zabieganym polecamy audiobooka, którego mogą słuchać np. jeżdżąc samochodem, podczas spacerów lub treningu.

Cena:

29.90 zł

Wybierz wariant:

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Osoby, które spróbowały metody Allena Carra całkowicie odmieniły swoje życie. Oto kilka opinii, którymi czytelnicy dzielą się z nami i na forach internetowych:

Ostatniego papierosa zapaliłam 1 grudnia 2018r. Paliłam 25 lat!!! Prawda, że chciałam przestać palić ale szczerze mówiąc nie wierzyłam w moc tej książki. To niesamowite co się stało, nie palę już 9 miesięcy, przytyłam tylko 2 kg !! A najlepsze jest to jak łatwo mi to przyszło, ten Facet to jakiś geniusz!!!! DZIĘKUJĘ!!!!!!

DZIĘKUJĘ!!!!!! 22 sierpnia 2019

Z nałogiem udało mi się zerwać stosunkowo szybko, bo po prawie 3 latach tkwienia w nim. Jestem szczególnie wdzięczny, ponieważ dzięki metodzie Allena Carra uniknąłem wieloletniego palenia, które mogłoby doprowadzić moje zdrowie do ruiny. Największą zaletą metody jest to, że autor,, odczarowuje” nałóg i daje keżdemu do zrozumienia, że nie daje on uzależnionemu absolutnie nic!

Szczęśliwy niepalący 31 marca 2021

10 lat paliłem i nie wierzyłem w to, że rzucę palenie. Nigdy wcześniej nie próbowałem odstawić papierosów. Nawet pytając najbliższych o to, czy mi się uda często słyszałem negatywną odpowiedź. Dzięki książce Allena Carra rzuciłem palenie i jestem szczęśliwym niepalącym od 3 miesięcy! Książkę poleciła mi znajoma, której również udało rzucić się tą metodą. POLECAM

Warto spróbować 6 listopada 2020

Będąc w permanentnym stresie przez covid, rzuciłam palenie : D Paliłam bardzo dużo i bardzo długo, miałam problemy z refluksem i wieczną chrypą. Marzeniem moich dorosłych już dzieci było, żebym pozbyła się tego paskudnego nałogu. Przeczytałam książkę Allena Carra, zastosowałam się do jego zaleceń i od tamtego dnia jestem osobą wolną od świństwa. Nigdy potem nie miałam pociągu do papierosów, nie przeszkadza mi też, gdy ktoś obok pali. Zniknęła chrypa, refluks i ciągle odpluwana wcześniej zielona wydzielina (…)

Ta metoda naprawdę działa !!! 16 sierpnia 2021

Jestem niepalącym tylko i aż od 5 dni. Paliłem lat 21. Jestem podekscytowany, zadowolony i świadomy tego co się dzieje. A dzieje się dobrze. Bardzo dobrze. Warta uwagi jest metoda Allena Carr’a, jego konkrety, i jego wnioski. Bardzo warta uwagi. Próbujcie, przecież ,,nic nie macie do stracenia,, , a wiele do zyskania

Proszę, spróbujcie ! 6 sierpnia 2021

Książka niesie silne i konkretne przesłanie: Rzuć raz i już NIGDY do tego nie wracaj.Wystarczy zaufać tej treści. Mam 25 lat. Po ponad 10 latach nałogu dziś śmiało stwierdzam że mam to za sobą NA ZAWSZE. Książkę przeczytałem 2 razy przy tym sobie popalając. Wraz z ostatnim rozdziałem wypaliłem ostatniego papieroska w życiu. Od grudnia 2015 jestem wolny, DZIĘKI !

MOC TREŚCI 12 października 2019

PROMOCJA

Nie jesteś przekonany do zakupu? Pobierz abstrakt książki

Chcesz otrzymać darmowy raport, w którym eksperci  analizują skuteczność wszystkich metod rzucania palenia i rozprawiają się   z najpopularniejszymi mitami na ten temat? Wypełnij poniższy formularz. W newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje o nowych raportach, produktach, webinarach i szkoleniach.

Zapisz się do newslettera

Chcę zapisać się do newslettera i wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w tym celu.pokaż więcej

NAPISZ SWOJĄ RECENZJĘ

  Potwierdzona skuteczność

  Setki recenzji na temat tej książki znajdziesz również w największych serwisach

  Empik-tinylubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  tania-ksiazka-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  lubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  nowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia

  Słów kilka o autorze metody

  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia
  Allen Carr to twórca metody Easyway. Przez wiele lat był palaczem, który szukał sposobu na zerwanie z nałogiem. Po licznych niepowodzeniach opracował własną metodę, która do tej pory pomogła już wyjść z uzależnienia milionom palaczy na całym świecie. Okazuje się, że ten prosty sposób można odnieść też do innych nałogów, pomagając kolejnym osobom w odzyskaniu kontroli nad własnym życiem. Książki Allena Carra tłumaczone są na kilkadziesiąt języków i sprzedawane w wielu krajach wokół całego globu.

  LISTA PRODUKTÓW

  Sprawdź również inne z naszych książek