Poznań 16.07.2022 – sesja rzucania palenia metodą Easyway

Data wydarzenia:

16/07/2022

Godzina:

10:00

Lokalizacja:

Hotel IOR ul. Władysława Węgorka 20 Poznań Polska

Rezerwuj teraz:

Typ biletu:

Standard (1 os.)
12 | dostępne miejsca
Ilość biletów:
Cena za bilet 1,499.00
Student | Emeryt | Rencista
12 | dostępne miejsca
Ilość biletów:
Cena za bilet 1,100.00
We dwoje raźniej (2 os.)
12 | dostępne miejsca
Ilość biletów:
Cena za bilet 2,440.00
Ilość: Razem:

Szczegóły wydarzenia:

  • 16/07/2022 10:00   -   17:00
Miejsca: 12 (12 | dostępne miejsca)
DODAJ DO KALENDARZA
seminaria002-Jak wygląda terapia antynikotynowa?-terapia antynikotynowa allen carr- warsztaty antynikotynowe - na ktorych rzuca sie palenie - polska-warszawa

Warszawa 23.09.2022
Jak rzucić palenie? [Warsztaty Allen Carr Polska]

Zapraszamy do udziału w sesji antynikotynowej z licencjonowanymi terapeutami Allen Carr Polska w Warszawie 29 września 2022, podczas, której zrywasz z nałogiem po prostu słuchając. Bez presji, w przyjemnej atmosferze i przy pysznej kawie zmienisz całkowicie swój sposób myślenia o uzależnieniu.
1

Wystarczy jeden dzień

Nasze warsztaty to 1 sesja główna (6–7 godzin) oraz 2 dodatkowe sesje wzmacniające (ok. 3 godzin). Aby skutecznie zerwać z nałogiem większości osób wystarcza jednak sam udział pierwszym spotkaniu

2

Dla każdego

Terapia skierowana do wszystkich, niezależnie od wieku czy płci. Nie ma znaczenia również fakt, od jak dawna palisz. Pomagamy zarówno osobom, które stosunkowo niedawno sięgnęły po papierosy, jak i tym, które palą od dekad.

3

Różne warianty cenowe

Wybierz jeden z pakietów, który najbardziej Ci odpowiada. Płać mniej jeśli jesteś emerytem, rencistą albo studentem. Chcesz wcziąć udział w sesji razem z partnerem? Wybierz pakiet "We dwoje raźniej"

4

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Zastanów się ile pieniędzy „puszczasz z dymem” w ciągu trzech miesięcy. Przeznacz tę kwotę na podjęcie walki z nałogiem. Jesteśmy tak pewni skuteczności metody Allena Carra, że jeśli nie uda Ci się zerwać z uzależnieniem zwrócimy Ci pieniądze.

5

Komfortowa atmosfera

Nie będziesz słuchać informacji o szkodliwości palenia, a zamiast tego dowiesz się jak podejść do zagadnienia tak, aby już nigdy nie sięgnąć po papierosa. Nie bój się pytać. Nasi terapeuci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

6

Najskuteczniejsza metoda na świecie

W ciągu ostatnich 30 lat pomogliśmy około 50 milionom ludzi w ponad 50 krajach na całym świecie w walce z ich nałogami. Metoda Easyway udowadnia, że palenie można rzucić z dnia na dzień.

Zaproś znajomych

Event FAQs

1. Jak wyglądają warsztaty?

Wszystkie sesje antynikotynowe odbywają się w niewielkich grupach dla komfortu uczestników i terapeuty. Podczas seminarium organizowane są przerwy na papierosa, podczas których można palić do woli. To coś, co wyróżnia metodę Allena Carra spośród innych. Decyzję o zerwaniu z nałogiem podejmiesz dopiero po zakończeniu sesji terapeutycznej, jeśli będziesz na to gotowy. Odpowiednie nastawienie jest bowiem kluczem do sukcesu.

2. Czas trwania

Standardowo sesja z licencjonowanym terapeutą trwa około 7 godzin. Spotkanie zakończone jest półgodzinnym ćwiczeniem, które pomaga ukoić nerwy i pozwala się zrelaksować. Większości osób wystarczy jedno seminarium, aby skutecznie zerwać z nałogiem. Zdarza się jednak, że poszczególni uczestnicy potrzebują jeszcze dodatkowych spotkań z terapeutą. Oferujemy dwie takie krótsze, bezpłatne sesje wzmacniające.

3. Kim są nasi terapeuci?

Każda sesja prowadzona jest przez starannie wyselekcjonowanych terapeutów metody Allena Carra. Są to byli palacze, którzy pokonali uzależnienie nikotynowe, wykorzystując metodę Easyway. Terapeuci przechodzą intensywne szkolenie, które trwa rok. Podczas niego zdobywają dogłębną i rzetelną wiedzę, dzięki której mogą pomagać innym w wyjściu z nałogu.