Jak skutecznie rzucić palenie?

Stare powiedzenie mówi „strach ma wielkie oczy”. Bardzo często zdarza się, że przerażająca jest już sama myśl o czymś. Tak jest też w przypadku rzucania palenia. Pojawia się nastawienie się, że będzie to trudny i czasochłonny proces, wypełniony wieloma pokusami. Boisz się, że stracisz… No właśnie, co takiego dają Ci papierosy? Porozmawiaj na ten temat z naszymi terapeutami i przekonaj się, że zerwanie z nałogiem będzie prostsze, niż Ci się wydaje! Znajdź dogodny dla siebie termin i umów się na sesję otwartą.

Najbliższe sesje rzucania palenia

Gwarancja skuteczności

Jesteśmy tak pewni skuteczności metody Allena Carra, że jeśli nie uda Ci się zerwać z uzależnieniem gwarantujemy, że zwrócimy Ci pieniądze. Dowiedz się więcej o naszej polityce gwarancji

Czy to możliwe, aby przestać palić w ciągu zaledwie 7 godzin?

Wiele osób zastanawia się jak metoda Allena Carra może zmienić ich życie w zaledwie kilka godzin. Sesje antynikotynowe z naszymi terapeutami kierują się prostymi zasadami:

01. Uważnie słuchaj terapeuty

wszystkie informacje, które chce przekazać są niezwykle istotne dla zrozumienia mechanizmu, związanego z nałogiem

02. Sesje odbywają się w gronie palaczy

nikt nikogo nie ocenia, wszyscy chcą pokonać nałóg nikotynowy

03. Nie bój się zadawać pytań

wszystkie niejasności i wątpliwości zostaną natychmiast wyjaśnione przez terapeutę

04. Pal do woli

Podczas przerw pal do woli, jeśli masz taką potrzebę

05. Bez presji

Sesje pozbawione są jakiejkolwiek presji oraz nacisków

06. Bez szoku

Nie stosujemy terapii szokowej

07. Bez “wspomagaczy”

Nie sięgamy po farmakologię, ani nikotynową terapię zastępczą

08. Przyjazna atmosfera

Zapewniamy bezpieczną i przyjazną atmosferę, przy filiżance smacznej kawy

Możemy pomóc każdemu!

Kto może wziąć udział w warsztatach?

Metoda Easyway Allena Carra skierowana jest do wszystkich, niezależnie od wieku czy płci. Nie ma znaczenia również fakt, od jak dawna palisz. Jesteśmy w stanie pomóc zarówno osobom, które stosunkowo niedawno sięgnęły po papierosy, jak i tym, które palą od dekad. Wybierz jeden z pakietów, który najbardziej Ci odpowiada.

Standard

1790 zł

 • udział w 7 godzinnej sesji głównej
 • udział w dwóch sesjach wzmacniających(w razie potrzeby)
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
Studenci, emeryci, renciści

1390 zł

 • udział w 7 godzinnej sesji głównej
 • udział w dwóch sesjach wzmacniających(w razie potrzeby)
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
We dwoje raźniej (dla 2 os.)

3190 zł

 • udział w 7 godzinnej sesji głównej
 • udział w dwóch sesjach wzmacniających(w razie potrzeby)
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
mediraty_finansowanie_logo_h-allen carr polska- szkolenia- sesje otwarte na raty

finansowanie

Płatność w ratach

Aby wziąć udział w sesji, nie musisz płacić za nią całej sumy od razu. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty. Skontaktuj się z firmą MediRaty, dzwoniąc pod numer tel. 22 266 83 70, 801 000 265 lub poprzez stronę internetową.

warsztaty-01-allen carr dla firm - opinie o rzucaniu palenia

Jak wygląda sesja grupowa?

Terapia antynikotynowa organizowana jest w bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni. Prowadzona jest przez licencjonowanego terapeutę, stosującego metodę Allena Carra. Podczas kilkugodzinnej rozmowy, przedstawi Ci mechanizmy, które kierują Twoją chęcią sięgnięcia po papierosa. Zaczniesz inaczej postrzegać palenie, a wszystkie mity zostaną obalone. Nie będziesz słuchać informacji o szkodliwości palenia, a zamiast tego dowiesz się jak podejść do zagadnienia tak, aby już nigdy nie sięgnąć po papierosa. Nie bój się pytać. Nasi terapeuci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Ubierz się wygodnie i przygotuj się do zmiany swojego życia.

Co możesz zyskać?

W otoczeniu palaczy będziesz czuć się swobodniej.

Nikt nie będzie Cię oceniać. Wszyscy walczycie z nałogiem o zdrowie.

To łatwiejsze niż myślisz

Przekonasz się, że rzucenie palenia nie będzie tak trudne, jak dotychczas mogło się wydawać i zdejmiesz z siebie ogromną presję, związaną z uwalnianiem się od uzależnienia.

Z  nami zmienisz swoje życie

W ciągu kilku godzin możesz pozbyć się chęci na sięgnięcie po kolejnego papierosa, a ten sposób zmienisz swoje życie.

Najczęściej zadawane pytania

 • Celem sesji antynikotynowej jest wyjaśnienie w przystępny sposób mechanizmów, które kierują palaczy w tzw. pułapkę antynikotynową. Uczestnicy terapii powinni dokładnie zrozumieć istotę problemu i samodzielnie podjąć ostateczną decyzję o zerwaniu z nałogiem. Skutkiem jest rozstanie się z nikotyną bez cierpienia, poczucia straty i konfliktu wewnętrznego. Dzięki temu palacz, który zgasi swojego ostatniego papierosa, w sposób symboliczny pożegna się z uzależnieniem i zmieni swoje życie na szczęśliwsze oraz zdrowsze.

 • Wszystkie sesje antynikotynowe odbywają się w niewielkich grupach dla komfortu uczestników i terapeuty. Podczas seminarium organizowane są przerwy na papierosa, podczas których można palić do woli. To coś, co wyróżnia metodę Allena Carra spośród innych. Decyzję o zerwaniu z nałogiem podejmiesz dopiero po zakończeniu sesji terapeutycznej, jeśli będziesz na to gotowy. Odpowiednie nastawienie jest bowiem kluczem do sukcesu.

 • Terapeuta podczas sesji nie będzie prezentować brutalnych zdjęć, ani mówić o szkodliwości palenia. Każdy palacz doskonale wie, że papierosy nie wpływają korzystnie ani na zdrowie, ani na domowy budżet. Zamiast tego obali pewne mity, związane z tym, dlaczego ludzie palą. Przekonasz się, że papierosy zapewniają wyłącznie iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa, tak naprawdę nie dając Ci nic. Dowiesz się, że możesz cieszyć się życiem oraz poradzisz sobie ze stresem bez wykorzystywania nikotyny. Pozbędziesz się niepewności, lęku i poczucia straty.

 • Standardowo sesja z licencjonowanym terapeutą trwa około 7 godzin. Spotkanie zakończone jest półgodzinnym ćwiczeniem, które pomaga ukoić nerwy i pozwala się zrelaksować. Większości osób wystarczy jedno seminarium, aby skutecznie zerwać z nałogiem. Zdarza się jednak, że poszczególni uczestnicy potrzebują jeszcze dodatkowych spotkań z terapeutą. Oferujemy dwie takie krótsze, bezpłatne sesje wzmacniające.

 • Każda sesja prowadzona jest przez starannie wyselekcjonowanych terapeutów metody Allena Carra. Są to byli palacze, którzy pokonali uzależnienie nikotynowe, wykorzystując metodę Easyway. Terapeuci przechodzą intensywne szkolenie, które trwa rok. Podczas niego zdobywają dogłębną i rzetelną wiedzę, dzięki której mogą pomagać innym w wyjściu z nałogu.

warsztaty-04-allen carr dla firm - opinie

Opinie uczestników

W kwestii skuteczności metody rzucania palenia Allena Carra wystarczy, że sprawdzisz, co mówią nasi pacjenci.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Walka o zdrowie i szczęśliwe życie często wiąże się z inwestycjami. Zastanów się ile pieniędzy „puszczasz z dymem” w ciągu trzech miesięcy. Przeznacz tę kwotę na podjęcie walki z nałogiem. Jesteśmy tak pewni skuteczności metody Allena Carra, że jeśli nie uda Ci się zerwać z uzależnieniem gwarantujemy, że zwrócimy Ci pieniądze.

warsztat-w-firmie-cascada-tlo red
warsztaty-w-firmie-allen carr polska- sesje antynikotynowe

Potrzebujesz dedykowanego
seminarium w swojej firmie?

Możemy przeprowadzić warsztaty w siedzibie Twojej firmy, bezpośrednio dla Twoich pracowników

Sprawdź nasze

usługi

Bez leków, stresu i silnej woli – wybierz swój program walki z nałogiem

Seminaria dla firm - rzucanie palenia szkolenie w firmie - rzucanie palenia w grupie- metoda allen carr polska

Seminaria dla firm

TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA
prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-4

Książki

TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA
alc-stop-rzucanie nalogu jedzenia-rzucanie cukru-allen carr polska

Jak zerwać z cukrem

UZALEŻNIENIE OD SŁODYCZY
alc-stop-rzucanie nalogu alkoholowego-allen carr polska

Uwolnij się od alkoholu

UZALEŻNIENIE OD ALKOHOLU

Joing our Newsletter

Subscribe for free resources and news updates.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Call Us

888-299-2000

Address 1: 709 Honey Creek Dr. New York, NY 10028

Address 2: 4851 Willow Greene Drive Montgomery, AL 36109

Address 3: 709 Honey Creek Dr.
New York, NY 10028