Referencje | Jak rzucić palenie, efektywne rzucanie palenia

Rzuć palenie Allen Carr’s – referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami osób, które skorzystały z metody rzucania palenia Allena Carra. Uczestnicząc w naszych otwartych sesjach grupowych dają sobie Państwo szansę na lepsze, zdrowsze życie, wolne od lęku. Wśród różnych rodzajów terapii antynikotynowych ta jest niesłychanie prosta, a przy tym wyjątkowo skuteczna.

 1. Szczęśliwy niepalący
  | ps_

  Z nałogiem udało mi się zerwać stosunkowo szybko, bo po prawie 3 latach tkwienia w nim. Jestem szczególnie wdzięczny, ponieważ dzięki metodzie Allena Carra uniknąłem wieloletniego palenia, które mogłoby doprowadzić moje zdrowie do ruiny. Największą zaletą metody jest to, że autor,, odczarowuje" nałóg i daje keżdemu do zrozumienia, że nie daje on uzależnionemu absolutnie nic!

 2. Warto spróbować
  | Mariusz

  10 lat paliłem i nie wierzyłem w to, że rzucę palenie. Nigdy wcześniej nie próbowałem odstawić papierosów. Nawet pytając najbliższych o to, czy mi się uda często słyszałem negatywną odpowiedź. Dzięki książce Allena Carra rzuciłem palenie i jestem szczęśliwym niepalącym od 3 miesięcy! Książkę poleciła mi znajoma, której również udało rzucić się tą metodą. POLECAM

 3. Danke schoen
  | Kamila

  Trzeba dac Allenowi: Nobla: za pokoj ducha Oscara: za filmiki internetowe Record Guinessa: za najlepsza ksiazke o nalogach. Jak to zrobimy?

 4. Polecam
  | Agnieszka

  Książkę o nikotynowym nałogu przeczytałam 8 lat temu i od tamtej pory nie palę. Najważniejsze że nie muszę używać silnej woli do tego by nie sięgać po papierosa. Poprostu palenie nie ma dla mnie żadnego sensu. Polecam wszystkim palaczom.

 5. MOC TREŚCI
  | Bartosz

  Książka niesie silne i konkretne przesłanie: Rzuć raz i już NIGDY do tego nie wracaj.Wystarczy zaufać tej treści. Mam 25 lat. Po ponad 10 latach nałogu dziś śmiało stwierdzam że mam to za sobą NA ZAWSZE. Książkę przeczytałem 2 razy przy tym sobie popalając. Wraz z ostatnim rozdziałem wypaliłem ostatniego papieroska w życiu. Od grudnia 2015 jestem wolny, DZIĘKI !

 6. DZIĘKUJĘ!!!!!!
  | Magda

  Ostatniego papierosa zapaliłam 1 grudnia 2018r. Paliłam 25 lat!!! Prawda, że chciałam przestać palić ale szczerze mówiąc nie wierzyłam w moc tej książki. To niesamowite co się stało, nie palę już 9 miesięcy, przytyłam tylko 2 kg !! A najlepsze jest to jak łatwo mi to przyszło, ten Facet to jakiś geniusz!!!! DZIĘKUJĘ!!!!!!

 7. Wolność!!
  | Marcin

  17.09.2010 - Papierosy ( ksiazka) 04.01.2014 - Alkohol ( ksiazka) 20.03.2018 - Prochy (sesja Londyn u Cris Hay 07.01.2019 - Marihuana ( audiobook z palenia zadzialal 12.01.2019 - Kofeina (Seminarium Online) Czuje sie jak bym urodzil sie na nowo! Dziękuje Allen!

 8. 2 lata wolności
  | Ania

  Dzięki książce Allena Carra nie palę już 2 lata. :-)

 9. Wolność
  | Beatels

  Po prawie 11 latach i wielu probach, wolność, najpiekniejsze co moze byc po wyjsciu z nałogu ! :)

 10. Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O metodzie

button-arrow

O metodzie inaczej :-)