Referencje | Jak rzucić palenie, efektywne rzucanie palenia

Rzuć palenie Allen Carr’s – referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami osób, które skorzystały z metody rzucania palenia Allena Carra. Uczestnicząc w naszych otwartych sesjach grupowych dają sobie Państwo szansę na lepsze, zdrowsze życie, wolne od lęku. Wśród różnych rodzajów terapii antynikotynowych ta jest niesłychanie prosta, a przy tym wyjątkowo skuteczna.

 1. Metoda działa! 😊
  | Filip

  Właśnie minął dwunasty dzień bez papierosa. Może jak na razie nie jest to wielkie osiągnięcie, ale czuję, że już nie zapalę. Jestem młodym chłopakiem, mam 18 lat. Paliłem czynnie przez 4 lata, a biernie - podejrzewam, że od urodzenia. W końcu zacząłem palić około dziesięciu papierosów dziennie. Nikomu to nie przeszkadzało, oprócz jednej osoby. Piękna dziewczyna, z którą regularnie się widywałem przy każdym spotkaniu mówiła mi wprost, że śmierdzę. Twierdziłem, że przesadza, że aż tak bardzo nie czuć, ale to właśnie dla niej chciałem rzucić. Problem tkwił w tym, że nie wiedziałem jak. Pewnego dnia słuchałem muzyki, i w jednej z piosenek pojawił się wers: "co jeszcze u mnie, Poza tym, że bieda stara? - fajki rzuciłem, polecam Allena Carra". Zaciekawił mnie temat, zacząłem szukać informacji, znalazłem w internecie książkę, przeczytałem i jestem wolny. Polecam wszystkim metodę Easyway! (jeśli tak jak ja, nie wierzycie innym, że śmierdzicie, przestańcie palić, i powiedzcie komuś kto właśnie wypalił papierosa aby dmuchnął wam w twarz. Poczujecie wtedy smród jak z popielniczki.)

 2. 20 lat w więzieniu
  | Krzysztof

  Ta metoda działa również na alkohol. Rok temu, jak codziennie, kupiłem kilka piw (to był piątek, więc była to skrzynka) i usiadłem z książką "Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol". Pochłaniałem kolejne kartki książki a skrzynka wziąż stała pełna. Byłem pozytywnie nastawiony bo kilka tygodni wcześniej dzięki książce tego autora "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" pozbyłem się uzależnienia od papierosów. Po przeczytaniu od razu byłem wolny od nałogu, bez poczucia, że straciłem coś cennego za to z wielką ulgą i zdziwieniem, że przez ponad 20 lat aplikowąłem sobie to świństwo. Największym szczęściem jest odzyskany szacunek do samego siebie. Sporo frajdy daje też widok znajomych i członków rodziny kiedy odmawiam alkoholu i papierosów. Polecam każdemu kogo męczy i denerwuje przywiązanie do alkoholu czy papierosów.

 3. hrabia Monte Christo
  | Marcin

  17.09.2010 około godziny 17:00 przestałem palić za pomocą tej metody, od tamtej pory jestem szczęśliwym niepalącym! pozdrawiam wszystkich którzy tu przyszli bo szukali metody na "rzucanie palenia" Jesteście o krok od wolności, nie lękajcie się, skorzystajcie z tej metody. Poznajcie na czym polega sztuczka a nigdy w życiu na nią się nie nabierzecie.

 4. Wolny czlowiek
  | Isabel

  Zaczelam czytac ta z ksiazke by udowodnic matce , ze to bzdura. Juz w polowie ksiazki wiedzialam, ze nie bede palic, ale nadal nie sadzilam, ze bedzie to takie proste :) nie pale 1,5 roku i jest mi z tym dobrze :) A matka nie pali 8 mies :) Polecam kazdej palacej osobie, nawet Tym ktorzy twierdza ze pala bo lubia ;)

 5. Prościej niż myślisz!
  | Karol

  Tak jak A. Carr paliłem przez 33 lata, a w lutym minął rok, odkąd nie palę. Nie wierzyłem, że to takie proste. Po prostu banalnie łatwo jest rzucić palenie. Jestem szczęsliwym niepalącym. To działa bez silnej woli!!!

 6. Wreście się udało....bez bólu i płaczu.
  | Jacek z Gdańska

  Dzień dobry, przypadkiem dowiedziałem się o tej metodzie i ...jakoś nie chciało mi się wierzyć, że to takie proste. Tyle razy już rzucałem palenie…..Koszt terapii oraz brak możliwości odbycia jej w moim mieście sprawił, że postanowiłem zacząć od audiobooka. Głos znakomitego aktora też miał znaczenie... Po przesłuchaniu połowy, fajki poszły precz….postanowiłem przeczytać książkę. Słucham co kilka dni audiobooka i czytam drugi raz książkę.....Jestem wolny od dymka od 15 dni i jest cudownie. Nie wiem dlaczego a może wiem, czekam na ten moment trzech tygodni. Czasami ma się jakieś dziwne uczucie ssania za dymkiem ale szybko to mija. Czytając książkę, miałem wrażenie, że czytam o sobie. Autor książki doskonale opisał problem, jako palacz przez 33 lata wszystko o palaczach wiedział. Dzięki temu metoda jest tak skuteczna i prosta. Teraz patrzę na palaczy ze współczuciem….żal mi ich…Bardzo się cieszę, że poznałem easyway. Jestem pachnący, świeży, bogaty i uśmiechnięty. Bardzo dziękuje i pozdrawiam. PS Polecam częste słuchanie i czytanie książki, to bardzo pomaga…..

 7. Ta metoda jest najlepsza jak w natychmiastowy sposób wyjść z nałogu.
  | Mary

  Dziś mija kolejna rocznica wyjścia z nałogu nikotynowego moich kochanych rodziców. to było sześć lata temu, sesja w Krakowie. Jest to najlepsza, skuteczna metoda jak rzucić palenie. Metoda Allen Carr'a!

 8. Kupiłem na prezent !
  | Dominik Bartczak

  Witajcie, o tej metodzie powiedział mi kolega z hawajów, swoje dorzuciła przewodniczka z Barcelony. Więc pomyślałem co mam do stracenia, jak coś pójdzie nie tak, to pieniądze i tak oddają. Mam kolegę który od 20 lat palił 2-3 paczki, więc kupiłem mu sesje na prezent urodzinowy i w to co się stało nie mógł uwierzyć nikt ze znajomych, Darek po powrocie z Warszawy we wrześniu w sobotę przestał palić !! Ja kiedy mam wątpliwości przed spróbowaniem czegoś, zawsze zadaje sobie pytanie - co mam do stracenia! Dziękuje w imieniu przyjaciela.

 9. To działa :)
  | Darek

  Do wszelkich szkoleń podchodzę jak do jeża, ale to szkolenie działa! Rzuciłem bez istotnego wysiłku nałóg, który niszczył mnie od trzydziestu lat. Potrafiłem wypalać po dwie paczki dziennie, a odstawiłem papierosy bez żalu i bez uczucia głodu nikotynowego. 15 lipca odzyskałem wolność!!! Szczerze polecam, naprawdę warto.

 10. Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O metodzie

button-arrow

O metodzie inaczej :-)