Rzuć palenie Allen Carr’s – referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami osób, które skorzystały z metody rzucania palenia Allena Carra. Uczestnicząc w naszych otwartych sesjach grupowych dają sobie Państwo szansę na lepsze, zdrowsze życie, wolne od lęku. Wśród różnych rodzajów terapii antynikotynowych ta jest niesłychanie prosta, a przy tym wyjątkowo skuteczna.

 1. Ta metoda jest najlepsza jak w natychmiastowy sposób wyjść z nałogu.
  | Mary

  Dziś mija kolejna rocznica wyjścia z nałogu nikotynowego moich kochanych rodziców. to było sześć lata temu, sesja w Krakowie. Jest to najlepsza, skuteczna metoda jak rzucić palenie. Metoda Allen Carr'a!

 2. Kupiłem na prezent !
  | Dominik Bartczak

  Witajcie, o tej metodzie powiedział mi kolega z hawajów, swoje dorzuciła przewodniczka z Barcelony. Więc pomyślałem co mam do stracenia, jak coś pójdzie nie tak, to pieniądze i tak oddają. Mam kolegę który od 20 lat palił 2-3 paczki, więc kupiłem mu sesje na prezent urodzinowy i w to co się stało nie mógł uwierzyć nikt ze znajomych, Darek po powrocie z Warszawy we wrześniu w sobotę przestał palić !! Ja kiedy mam wątpliwości przed spróbowaniem czegoś, zawsze zadaje sobie pytanie - co mam do stracenia! Dziękuje w imieniu przyjaciela.

 3. To działa :)
  | Darek

  Do wszelkich szkoleń podchodzę jak do jeża, ale to szkolenie działa! Rzuciłem bez istotnego wysiłku nałóg, który niszczył mnie od trzydziestu lat. Potrafiłem wypalać po dwie paczki dziennie, a odstawiłem papierosy bez żalu i bez uczucia głodu nikotynowego. 15 lipca odzyskałem wolność!!! Szczerze polecam, naprawdę warto.

 4. JUŻ DWA Miesiące bez palenia
  | Tomek

  Cześć, wcześniej nawet nie próbowałem rzucić i nie chciałem, szczerze mówiąc po książke easyway sięgnąłem "dla śmiechu" - żeby znów poczytać te same formułki o raku itp. Nie znalazłem tam takich - za to palić przestałem, momentalnie po przeczytaniu. Dziękuję Panu Carr'owi za pracę wpływającą na miliony palaczy.

 5. Ta książka i metoda NAPRAWDĘ działają.
  | Joanna

  Jestem osobą dość sceptyczną, nigdy nie wierzyłam, że książka może pomóc mi np. w rzuceniu palenia. Kiedy mój stan zdrowia zaczął się pogarszać (17 lat palenia robi swoje) postanowiłam "coś" z tym zrobić. Sięgnęłam po książkę, a kiedy przeczytałam, że mogę palić podczas jej czytania ... pomyślałam ... czemu nie. Dnia 05.11.2008 uświadomiłam sobie jakim byłam "głupkiem" (delikatnie mówiąc), dogasiłam ostatniego papierosa zamknęłam książkę i ... już nigdy nie pomyślałam o truciźnie zwanej nikotyną. Dziękuję za Pana Allena Carr-a i jego pracę.

 6. SZCZĘSLIWA NIE PALĄCA
  | Aneczka

  Nie pale juz 4 lata i 7 miesiecy. Nadal nie moge wyjsc z podziwu jak łatwo mozna było przestac palic. Tkwiłam w nałogu 14lat i spalałam 1,5 paczki czasem i dwie dziennie. Jestem bardzo szczesliwa ze mogłam sprobowac i wygrac z nałogiem!!!!! Chce jeszcze wspomniec ze do ksiazki podchodziłam sceptycznie. Nie wierzyłam ze moze sie to udac ale pomyslałam ze przeciez nic nie mam do stracenia. Jako prezent zakupiłam ksiazke mojej mamie (aby nie było wymowek typu nie mam pieniedzy). Przeczytała jakims cudem i nie pali juz przeszlo 4 lata.

 7. Pytanie
  | Kasia

  Cześć, ostatniego papierosa zapaliłam 9 dni temu, postanowiłam rzucić, ale było mi bardzo ciężko. Usłyszałam o książce i czytam ją od 4 dni (nadal nie paląc). Jedną z zasad o których pisze autor jest to, aby nie rzucać palenia przed skończeniem książki, ale powiedział również że jeśli ktoś przestał palić zanim rozpoczął czytanie, ma już nie palić do końca czytania. No i tak czytam, nie palę ale czuję jakby coś było nie tak.... mam wrażenie że czytając jest mi jeszcze trudniej walczyć z nałogiem, kiedy autor pisze że papierosy są śmierdzące i tak naprawdę nam nie smakują ja myślę sobie hmmm ... jeszcze chociaż raz takiego dymka.... i tak wiem nie ma czegoś takiego jak raz.. boję się że przez to, że nie palę czytając metoda na mnie nie podziała ponieważ myślę o papierosach jak o czymś wyczekanym, nie skupiam się na tym że śmierdzą bo nie to się pamięta rzucając metodą silnej woli... czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia? czy po przeczytaniu całej książki to się zmieni?

 8. Działa !!!
  | Sylwia

  Witam !!!! Książka jest niesamowita!!!! To żadna magia , ale działa w magiczny sposób ;) książkę poleciła mi moja szwagierka , która rzuciła palenie . Przeczytałam pierwszy raz i rzuciłam , ale niestety się poddałam na drugi dzień , popełniłam błąd czytając książkę za szybko, bo myślałam ze jak przeczytam ostatnia stronę to stanie się cud , niestety się myliłam bo to nie ta ostatnia strona jest kluczem do sukcesu lecz cała książka !!! Wiec Nie róbcie tego błędu co ja , tak jak na początku książki prosi nas Autor , trzeba ja czytać z otwartym umysłem . Przeczytałam ja drugi raz tak jak trzeba i od miesiąca jestem osoba nie paląca :D . W moje ślady poszedł mąż (nie pali od trzech tyg.) , No i oczywiście nie mogłam pozostawić mojej mamy na tym "tonącym okręcie " i zakupiłam jej książkę Allena i nie pali od 2 tygodni , takze w naszej rodzinie wielkie zmiany :) ...

 9. Hurrrra, nie palę :)
  | Ewa

  Dzięki książce nie palę już pół roku. Wygrałam z nałogiem :). Oczywiście polecam książkę wszystkim palaczom.

 10. Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O metodzie

button-arrow

O metodzie inaczej :-)