Referencje | Jak rzucić palenie, efektywne rzucanie palenia

Rzuć palenie Allen Carr’s – referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami osób, które skorzystały z metody rzucania palenia Allena Carra. Uczestnicząc w naszych otwartych sesjach grupowych dają sobie Państwo szansę na lepsze, zdrowsze życie, wolne od lęku. Wśród różnych rodzajów terapii antynikotynowych ta jest niesłychanie prosta, a przy tym wyjątkowo skuteczna.

 1. Danke schoen
  | Kamila

  Trzeba dac Allenowi: Nobla: za pokoj ducha Oscara: za filmiki internetowe Record Guinessa: za najlepsza ksiazke o nalogach. Jak to zrobimy?

 2. Polecam
  | Agnieszka

  Książkę o nikotynowym nałogu przeczytałam 8 lat temu i od tamtej pory nie palę. Najważniejsze że nie muszę używać silnej woli do tego by nie sięgać po papierosa. Poprostu palenie nie ma dla mnie żadnego sensu. Polecam wszystkim palaczom.

 3. MOC TREŚCI
  | Bartosz

  Książka niesie silne i konkretne przesłanie: Rzuć raz i już NIGDY do tego nie wracaj.Wystarczy zaufać tej treści. Mam 25 lat. Po ponad 10 latach nałogu dziś śmiało stwierdzam że mam to za sobą NA ZAWSZE. Książkę przeczytałem 2 razy przy tym sobie popalając. Wraz z ostatnim rozdziałem wypaliłem ostatniego papieroska w życiu. Od grudnia 2015 jestem wolny, DZIĘKI !

 4. DZIĘKUJĘ!!!!!!
  | Magda

  Ostatniego papierosa zapaliłam 1 grudnia 2018r. Paliłam 25 lat!!! Prawda, że chciałam przestać palić ale szczerze mówiąc nie wierzyłam w moc tej książki. To niesamowite co się stało, nie palę już 9 miesięcy, przytyłam tylko 2 kg !! A najlepsze jest to jak łatwo mi to przyszło, ten Facet to jakiś geniusz!!!! DZIĘKUJĘ!!!!!!

 5. Wolność!!
  | Marcin

  17.09.2010 - Papierosy ( ksiazka) 04.01.2014 - Alkohol ( ksiazka) 20.03.2018 - Prochy (sesja Londyn u Cris Hay 07.01.2019 - Marihuana ( audiobook z palenia zadzialal 12.01.2019 - Kofeina (Seminarium Online) Czuje sie jak bym urodzil sie na nowo! Dziękuje Allen!

 6. 2 lata wolności
  | Ania

  Dzięki książce Allena Carra nie palę już 2 lata. :-)

 7. Wolność
  | Beatels

  Po prawie 11 latach i wielu probach, wolność, najpiekniejsze co moze byc po wyjsciu z nałogu ! :)

 8. Wolność
  | Beatels

  Ja przeczytałem książkę dwukrotnie, za pierwszym razem nie załapałem o co chodzi w EasyWay ale najważniejsze że w końcu zrozumiałem :) Paliłem przez prawie 11 lat czasami po 2 paczki dziennie, jednak prawie nigdy nie schodziłem ponizej paczki. Wiele razy próbowałem rzucać ale nigdy nie wytrzymałem dłużej niż 2 tyg ciężkiej udręki i tęsknoty za dymkiem... Ostatniego papierosa wypaliłem 4 listopada 2018 i dzięki EasyWay od początku wiedziałem, że udało się odzyskać upragniona wolność ;) pozdrawiam i polecam każdemu !

 9. Jestem wolny
  | Michał

  Moja przygoda z papierosami rozpoczęła się w 2007 roku jak miałem 17 lat, od tego czasu aż do 24 lutego b.r. paliłem nałogowo, na początku było to tylko palenie okazjonalne ale kto palił ten wie że coś takiego nie istnieje, aż doszedłem do momentu w którym paliłem do paczki dziennie, na przerwie w pracy potrafiłem w 15 min. wypalić 3 papierosy z rzędu, przez pierwsze kilka lat wydawało mi się fajki dodają mi pewności siebie i sprawiają że jestem bardziej męski a było zupełnie odwrotnie, nie zdawałem sobie sprawy jak śmierdzę przez papierosy, ja tego nie czułem. Próbowałem rzucać wiele razy, nie paliłem już nawet ok 9 miesięcy, ale cały czas czułem dyskomfort i jak widziałem że ktoś pali to mu zazdrościłem i było mi z tym źle. Na książkę Allena Carra trafiłem przez przypadek, już w trakcie czytania jej wiedziałem że nie chce palić. Dzisiaj jest dopiero 6 dzień bez papierosa ale czuję się świetnie, jestem w końcu wolny, a jak widzę kogoś z papierosem to mu współczuję. Dziękuję za tą metodę Allena Carra i pozdrawiam. ;)

 10. Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O metodzie

button-arrow

O metodzie inaczej :-)