Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

Książka, która zmieni Twój sposób myślenia o nałogu. Pozwoli w łatwy sposób zrozumieć, że radość czy uspokojenie, jakie kojarzy Ci się z papierosem to tylko mylna interpretacja przyjemności.

prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie_okladka

Dlaczego warto?

Nie książka a metoda pozwoli Ci zerwać z nałogiem

Interpretacja psychicznego i fizycznego uzależnienia

Palacz uważa, że musi sięgnąć po kolejnego papierosa, bo to go odpręża i relaksuje. Jednak to nie prawda. Po papierosy sięga się z przyzwyczajenia, nudów, konieczności. Nie ma tu żadnego wyboru, a kolejne zaciągnięcie się nie przybliża palacza do szczęścia. Sęk w tym, by to zrozumieć.

Analiza indywidualnego przypadku

Określenie tego, co pcha nas w ramiona nałogu stanowi ważną podstawę wyjścia z uzależnienia. Tak naprawdę w każdym przypadku okaże się prędzej czy później, że papieros absolutnie nic dobrego do życia nie wnosi.

Jasny przekaz

Książka napisana jest przez byłego palacza, który doskonale wie jak wygląda nieskuteczny proces rzucania palenia. Dlatego w swej metodzie i jej opisie na łamach książki koncentruje się na tych aspektach nałogu, które są dla palacza najbardziej istotne.

Proces łagodnych zmian

„Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie” jest pomocą w złagodzeniu lęku związanego z rozstaniem się z nałogiem. Na konkretnych przykładach prezentuje to, czego palacz się obawia w związku z zerwaniem z uzależnieniem.

Odpowiedz na pytanie dlaczego palisz

Inaczej niż w przypadku większości metod zrywania z nałogiem, książka Allena Carra nie koncentruje się na tym dlaczego mamy nie palić, ale na tym dlaczego to robimy. To doskonały punkt wyjścia do zerwania z psychicznym i fizycznym uzależnieniem w prosty sposób.

Przystępna forma

Niewielka objętość książki zachęca do czytania. W treści brak jest niepotrzebnych wywodów i skomplikowanych porad bez odniesienia w rzeczywistości. Jasny przekaz i prosty język sprzyja stosowaniu metody Easyway w praktyce.

„Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie” to książka, która szybko pomaga w rozstaniu się z uzależnieniem od papierosów. Bez poczucia straty i pustki za to z optymizmem i autentyczną radością ze zmiany.

Inne spojrzenie na rzucanie nałogu jedzenia

Ta książka, to kolejna z pozycji wydawniczych naszej firmy w Polsce. Książkę polecam szczególnie tym Paniom, które nie wierzą, i które próbowały wszystkiego, oraz tym, które marzą, by im się wreszcie udało. Ta kobieca perspektywa robi dużą różnicę.

~Anna Kabat z Allen Carr Polska

jak-schudnac-prosta metoda-easyway-allen carr- metody odchudzania-najlepsze ksiazki o odchudzaniu bez diety

Czego się dowiesz? Oto kilka konkretów, które znajdziesz w książce „Jak skutecznie rzucić palenie”?

Książka została skonstruowana w taki sposób, by nie zanudzać czytelnika suchymi faktami, a koncentrować się na opisie metody w formie odpowiedzi na podstawowe pytania i lęki osób, które usiłują rzucić palenie.
1

Samodzielnie odpowiesz sobie na pytanie: Dlaczego palię?

Innowacyjność opisanej w książce metody polega na zogniskowaniu uwagi na powodach, dla których palimy, a nie tych dla których nie powinniśmy tego robić.

2

Dowiesz się dlaczego mylnie kojarzysz palenie z przyjemnością

Relaks, odprężenie, a może uspokojenie – to większość palaczy kojarzy z papierosem. Ale skojarzenia te są chybione - w książce to podejście znajduje przekonujące uzasadnienie.

3

Zrozumiesz dlaczego palenie nie łagodzi stresu

Ludzie najczęściej sięgają po papierosa kiedy się stresują. Nieprawidłowo interpretują, że wciąganie toksycznego dymu, pozwala jednocześnie uwolnić się od niewygodnych myśli. A przecież tak nie jest! W książce zawarto odpowiedz dlaczego.

4

Obalisz mity dotyczące palenia

„Palenie odpręża”, „wypalanie kilku papierosów dziennie nie uzależnia” czy „palenie pomaga w koncentracji” – to tylko niektóre ze szkodliwych mitów dotyczących nałogu tytoniowego. Książka Allena Carra pomoże się z nimi rozprawić.

5

Poznasz mechanizm fizycznego uzależnienia

Palaczom najtrudniej jest rozstać się z pierwszym, porannym papierosem. Dzieje się tak głównie z uwagi na fizyczne przyzwyczajenie. Carr tłumaczy jego mechanizm, a co ważniejsze wyjaśnia jak się go pozbyć.

6

Sprawdzisz własną wolność i decyzyjność

„Palę, bo lubię” – to wciąż powtarzana przez palaczy kwestia. W książce znajdziemy obalenie tej tezy, w oparciu o psychiczny mechanizm uzależnienia i jego konsekwencje.

prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie_okladka

Czytaj w wersji papierowej, jako ebook lub posłuchaj audiobooka

prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5
Książka „Jak skutecznie rzucić palenie” to niespełna 300 stron, które nawet mało wprawiony czytelnik przyswoi w ciągu jednego weekendu. Ale jeśli i na to nie masz czasu, proponujemy książkę w wersji audiobooka. Siedem godzin łatwo przyswajalnej wiedzy, którą możesz zdobywać w drodze do pracy czy podczas treningów.

Cena:

29.90 zł

Wybierz wariant:

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Osoby, które zastosowały u siebie opracowaną przez Allena Carra metodę Easyway dzielą się swoimi opiniami i doświadczeniami z jej stosowania zarówno na naszej stronie, jak i w najbardziej znanych serwisach czytelniczych. Oto kilka z nich:

Iwona 2 stycznia 2020

Ja rzuciłam dzięki książce. Nie palę już ponad 15 lat. Kończąc książkę, czułam sie fantastycznie, wręcz nie mogłam sie doczekać, kiedy rzucę. Rzuciłam od razu i ani razu nie czułam się, ze coś tracę. Jedyna metoda, która nie wymaga wyrzeczeń.

Emilia 29 września 2022

W trakcie czytania książki przyszedł taki moment kiedy zdałam sobie sprawe ze już nie zapale żadnego papierosa. Od tego czasu minęło już prawie 6 lat

Mateusz 17 września 2022

OD DZIŚ, JESTEM SZCZĘŚLIWYM NIEPALĄCYM!! Allen Carr to złoty człowiek

Magdalena 28 sierpnia 2022

Paliłam od 16 roku życia czyli 20 lat. Żyłam w przeświadczeniu ze najlepszy moment w ciągu dnia to poranna kawa i papieros (a raczej kilka papierosów). Chciałam bardzo rzucić palenie ze względu na ciagle zapalenia gardła, anginy. Nie sądziłam ze książka (która kosztuje tyle co 2…

Magda 22 sierpnia 2019

Ostatniego papierosa zapaliłam 1 grudnia 2018r. Paliłam 25 lat!!! Prawda, że chciałam przestać palić ale szczerze mówiąc nie wierzyłam w moc tej książki. To niesamowite co się stało, nie palę już 9 miesięcy, przytyłam tylko 2 kg !! A najlepsze jest to jak łatwo mi to przyszło, ten…

Szczęśliwy niepalący 31 marca 2021

Z nałogiem udało mi się zerwać stosunkowo szybko, bo po prawie 3 latach tkwienia w nim. Jestem szczególnie wdzięczny, ponieważ dzięki metodzie Allena Carra uniknąłem wieloletniego palenia, które mogłoby doprowadzić moje zdrowie do ruiny. Największą zaletą metody jest to, że autor,,…

PROMOCJA

Nie jesteś przekonany do zakupu? Pobierz abstrakt książki

Chcesz otrzymać darmowy raport, w którym eksperci  analizują skuteczność wszystkich metod rzucania palenia i rozprawiają się   z najpopularniejszymi mitami na ten temat? Wypełnij poniższy formularz. W newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje o nowych raportach, produktach, webinarach i szkoleniach.

Zapisz się do newslettera

Chcę zapisać się do newslettera i wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w tym celu.pokaż więcej

NAPISZ SWOJĄ RECENZJĘ

  Potwierdzona skuteczność

  Setki recenzji na temat tej książki znajdziesz również w największych serwisach

  Empik-tinylubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  tania-ksiazka-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  lubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  nowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia

  Słów kilka o autorze metody

  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia
  Allen Carr to twórca jednej z najskuteczniejszych metod rozstania się z nałogiem tytoniowym. Praktyk (były palacz) zdał sobie sprawę, że żadna z dostępnych na rynku metod rzucania nałogu nie jest dla niego skuteczna. Wymyślił i opatentował więc swoją – Easyway. metoda Carra szturmem wdarła się w świadomość palaczy, którzy jeden po drugim rzucali nałóg. Dlatego dziś mamy dostęp do warsztatów z certyfikowanymi trenerami, książek i audiobooków o tym, jak rozstać się z niszczącym nałogiem w szybki i prosty spośób.

  LISTA PRODUKTÓW

  Sprawdź również inne z naszych książek