Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów

Książka, która zmieni Twój sposób myślenia o jedzeniu. Pozwoli w sposób prosty, skuteczny i łagodny przejść z objadania się w racjonalny system odżywiania oparty o naukowe fakty. Raz na zawsze i bez wysiłku.
prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5

Dlaczego warto?

Nie książka a metoda pozwoli Ci zerwać z nałogiem

Zrozumienie źródła problemu

Różne są powody nadwagi. Od tych opierających się o ułomność układu trawiennego po problemy natury psychicznej. Jedzenie emocjonalne, objadanie się „w nagrodę” czy jedzenie kompulsywne. Na początku trzeba określić źródło, by wiedzieć w jaki sposób działać.

Analiza indywidualnego przypadku

Tylko osoba dotknięta nadwagą czy otyłością może uruchomić w sobie mechanizm skutecznie zwalczający jej złe nawyki żywieniowe. Ta książka pomoże Ci je wskazać!

Krótki, jasny podział na tematy

Krótkie rozdziały, wypełnione wartościową treścią sprzyjają porządkowaniu wiedzy i powracaniu do najbardziej interesujących fragmentów.

Zmiana bez strat

Książka Allena Carra pozwala zrozumieć, że zmiana nie jest zła, a wprowadzona z optymizmem nie przynosi strat, lecz same korzyści.

W zgodzie z własnym ciałem

Nie ma uniwersalnych porad ani najlepszej wagi. Carr pomaga zrozumieć, że istota tkwi w zrozumieniu potrzeb własnego ciała i działaniu w zgodzie z nim. Każde działanie musi być dostosowane do konkretnego przypadku.

Nałóg zniewala, ale można się uwolnić

Objadanie się, obsesyjne myślenie o wadze – to wszystko zniewala, ogranicza i tłamsi. Tylko uwolnienie się od nałogu prowadzi do autentycznej radości z jedzenia i zdrowego życia!

"Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów” to książka, która skutecznie pomaga w rozstaniu się z uzależnieniem od jedzenia – bez żalu i poczucia straty – w pełny zrozumienia, przyjazny sposób.

Inne spojrzenie na rzucanie nałogu jedzenia

Ta książka, to kolejna z pozycji wydawniczych naszej firmy w Polsce. Książkę polecam szczególnie tym Paniom, które nie wierzą, i które próbowały wszystkiego, oraz tym, które marzą, by im się wreszcie udało. Ta kobieca perspektywa robi dużą różnicę.

~Anna Kabat z Allen Carr Polska

jak-schudnac-prosta metoda-easyway-allen carr- metody odchudzania-najlepsze ksiazki o odchudzaniu bez diety

Czego się dowiesz? Oto kilka konkretnych zalet zawartych w książce „Jak pozbyć się zbędnych kilogramów" Allena Carra

Dzięki tej książce zrozumiesz dokładnie,  jak postrzegasz jedzenie, dlaczego uzależniasz poczucie szczęścia od kolejnych posiłków czy przekąsek i nauczysz się radzić sobie z nałogiem jedzenia w skuteczny i łatwy sposób.

1

Poznasz mechanizm działania swojego nałogu

Uzależnienie to zaburzenie psychiczne i fizyczne, które przymusza do niszczących nas działań. Zrozumienie, że objadanie się jest nałogiem to pierwszy krok do utraty zbędnych kilogramów.

2

Spróbujesz najskuteczniejszej metody rzucania uzależnienia

Metoda Allena Carra pomogła dziesiątkom tysięcy osób uwolnić się od nałogu, jest więc skutecznym sposobem walki z kompulsywnym jedzeniem, uzależnieniem od cukru, soli czy jedzenia w ogóle.

3

Rygorystyczne diety nie działają? - dowiesz się dlaczego

Im bardziej drakońska dieta i nasze wyrzeczenia tym mniej chętnie podejmujemy działania. Easyway opiera się na postępowaniu w zgodzie ze sobą, optymistycznie i bezproblemowo. Zdziwicie się, że tak można!

4

Zrozumiesz dlaczego objadasz się bez powodu

Metoda Easyway, tak w przypadku papierosów jak i jedzenia, pomaga zrozumieć dlaczego niektóre zachowania uzależnionych są podyktowane psychicznym i fizycznym przymusem. Przymusem od którego można i TRZEBA się uwolnić.

5

Treść książki zrozumiesz z przyjemnością

W książce „Jak pozbyć się zbędnych kilogramów” nie ma zawoalowanych metafor ani skomplikowanych porównań. Metoda przedstawiona jest w prosty, przystępny sposób. Kładzie nacisk na kluczowe informacje o nawykach żywieniowych, o których za często zapominamy.

6

Doświadczysz zupełnie nowego smaku jedzenia

Zastanawialiście się kiedyś czy każdy głód można zaspokoić tym samym rodzajem jedzenia. Może zamiast przekąski w postaci chipsów, szybciej zaspokoją głód jabłka czy gruszki. Taka prosta zmiana nawyków diametralnie wpłynie na wagę i samopoczucie.

prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5

Czytaj w wersji papierowej, jako ebook lub posłuchaj audiobooka

prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5
Wieczorem w ulubionym fotelu i przy herbacie, a może w drodze do pracy słuchając kolejnych rozdziałów? Wybierz tę wersję książki, która pozwoli Ci w najwygodniejszy sposób zapoznać się z jej treścią.

Cena:

29.90 zł

Wybierz wariant:

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Osoby, które zastosowały u siebie znane z Easyway metody zwracają uwagę na różne zalety podejścia do problemu nadmiernego objadania się czy w ogóle zaburzeniach odżywiania.

Ja rzuciłam dzięki książce. Nie palę już ponad 15 lat. Kończąc książkę, czułam sie fantastycznie, wręcz nie mogłam sie doczekać, kiedy rzucę. Rzuciłam od razu i ani razu nie czułam się, ze coś tracę. Jedyna metoda, która nie wymaga wyrzeczeń.

Iwona

W trakcie czytania książki przyszedł taki moment kiedy zdałam sobie sprawe ze już nie zapale żadnego papierosa. Od tego czasu minęło już prawie 6 lat

Zdałam sobie sprawe ze już nie zapale żadnego papierosa 29 września 2022

OD DZIŚ, JESTEM SZCZĘŚLIWYM NIEPALĄCYM!! Allen Carr to złoty człowiek

Allen Carr to złoty człowiek 17 września 2022

Paliłam od 16 roku życia czyli 20 lat. Żyłam w przeświadczeniu ze najlepszy moment w ciągu dnia to poranna kawa i papieros (a raczej kilka papierosów). Chciałam bardzo rzucić palenie ze względu na ciagle zapalenia gardła, anginy. Nie sądziłam ze książka (która kosztuje tyle co 2…

Książka to istny cud 28 sierpnia 2022

Ostatniego papierosa zapaliłam 1 grudnia 2018r. Paliłam 25 lat!!! Prawda, że chciałam przestać palić ale szczerze mówiąc nie wierzyłam w moc tej książki. To niesamowite co się stało, nie palę już 9 miesięcy, przytyłam tylko 2 kg !! A najlepsze jest to jak łatwo mi to przyszło, ten…

DZIĘKUJĘ!!!!!! 22 sierpnia 2019

Z nałogiem udało mi się zerwać stosunkowo szybko, bo po prawie 3 latach tkwienia w nim. Jestem szczególnie wdzięczny, ponieważ dzięki metodzie Allena Carra uniknąłem wieloletniego palenia, które mogłoby doprowadzić moje zdrowie do ruiny. Największą zaletą metody jest to, że autor,,…

Szczęśliwy niepalący 31 marca 2021

PROMOCJA

Nie jesteś przekonany do zakupu? Pobierz abstrakt książki

Chcesz otrzymać darmowy raport, w którym eksperci  analizują skuteczność wszystkich metod rzucania palenia i rozprawiają się   z najpopularniejszymi mitami na ten temat? Wypełnij poniższy formularz. W newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje o nowych raportach, produktach, webinarach i szkoleniach.

Zapisz się do newslettera

Chcę zapisać się do newslettera i wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w tym celu.pokaż więcej

NAPISZ SWOJĄ RECENZJĘ

  Potwierdzona skuteczność

  Setki recenzji na temat tej książki znajdziesz również w największych serwisach

  Empik-tinylubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  tania-ksiazka-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  lubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  nowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia

  Słów kilka o autorze metody

  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia
  Allen Carr to twórca jednaj z najskuteczniejszych metod rozstania się z nałogiem tytoniowym. Praktyk (były palacz) zdając sobie sprawę z tego, że dotychczas znane metody rzucania palenia nie są tak skuteczne, jakby sobie tego życzył, opatentował Easyway. To metoda, która pozwala rozstać się z nałogiem w sposób optymistyczny i zgodny ze sobą. Wyleczył z nałogu setki tysięcy palaczy. Teraz pomaga pozbyć się nadmiernych kilogramów, bazując na fenomenie metody Easyway.

  LISTA PRODUKTÓW

  Sprawdź również inne z naszych książek