Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów

Książka, która zmieni Twój sposób myślenia o jedzeniu. Pozwoli w sposób prosty, skuteczny i łagodny przejść z objadania się w racjonalny system odżywiania oparty o naukowe fakty. Raz na zawsze i bez wysiłku.
prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5

Dlaczego warto?

Nie książka a metoda pozwoli Ci zerwać z nałogiem

Zrozumienie źródła problemu

Różne są powody nadwagi. Od tych opierających się o ułomność układu trawiennego po problemy natury psychicznej. Jedzenie emocjonalne, objadanie się „w nagrodę” czy jedzenie kompulsywne. Na początku trzeba określić źródło, by wiedzieć w jaki sposób działać.

Analiza indywidualnego przypadku

Tylko osoba dotknięta nadwagą czy otyłością może uruchomić w sobie mechanizm skutecznie zwalczający jej złe nawyki żywieniowe. Ta książka pomoże Ci je wskazać!

Krótki, jasny podział na tematy

Krótkie rozdziały, wypełnione wartościową treścią sprzyjają porządkowaniu wiedzy i powracaniu do najbardziej interesujących fragmentów.

Zmiana bez strat

Książka Allena Carra pozwala zrozumieć, że zmiana nie jest zła, a wprowadzona z optymizmem nie przynosi strat, lecz same korzyści.

W zgodzie z własnym ciałem

Nie ma uniwersalnych porad ani najlepszej wagi. Carr pomaga zrozumieć, że istota tkwi w zrozumieniu potrzeb własnego ciała i działaniu w zgodzie z nim. Każde działanie musi być dostosowane do konkretnego przypadku.

Nałóg zniewala, ale można się uwolnić

Objadanie się, obsesyjne myślenie o wadze – to wszystko zniewala, ogranicza i tłamsi. Tylko uwolnienie się od nałogu prowadzi do autentycznej radości z jedzenia i zdrowego życia!

"Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów” to książka, która skutecznie pomaga w rozstaniu się z uzależnieniem od jedzenia – bez żalu i poczucia straty – w pełny zrozumienia, przyjazny sposób.

Inne spojrzenie na rzucanie nałogu jedzenia

Ta książka, to kolejna z pozycji wydawniczych naszej firmy w Polsce. Książkę polecam szczególnie tym Paniom, które nie wierzą, i które próbowały wszystkiego, oraz tym, które marzą, by im się wreszcie udało. Ta kobieca perspektywa robi dużą różnicę.

~Anna Kabat z Allen Carr Polska

jak-schudnac-prosta metoda-easyway-allen carr- metody odchudzania-najlepsze ksiazki o odchudzaniu bez diety

Czego się dowiesz? Oto kilka konkretnych zalet zawartych w książce „Jak pozbyć się zbędnych kilogramów" Allena Carra

Dzięki tej książce zrozumiesz dokładnie,  jak postrzegasz jedzenie, dlaczego uzależniasz poczucie szczęścia od kolejnych posiłków czy przekąsek i nauczysz się radzić sobie z nałogiem jedzenia w skuteczny i łatwy sposób.

1

Poznasz mechanizm działania swojego nałogu

Uzależnienie to zaburzenie psychiczne i fizyczne, które przymusza do niszczących nas działań. Zrozumienie, że objadanie się jest nałogiem to pierwszy krok do utraty zbędnych kilogramów.

2

Spróbujesz najskuteczniejszej metody rzucania uzależnienia

Metoda Allena Carra pomogła dziesiątkom tysięcy osób uwolnić się od nałogu, jest więc skutecznym sposobem walki z kompulsywnym jedzeniem, uzależnieniem od cukru, soli czy jedzenia w ogóle.

3

Rygorystyczne diety nie działają? - dowiesz się dlaczego

Im bardziej drakońska dieta i nasze wyrzeczenia tym mniej chętnie podejmujemy działania. Easyway opiera się na postępowaniu w zgodzie ze sobą, optymistycznie i bezproblemowo. Zdziwicie się, że tak można!

4

Zrozumiesz dlaczego objadasz się bez powodu

Metoda Easyway, tak w przypadku papierosów jak i jedzenia, pomaga zrozumieć dlaczego niektóre zachowania uzależnionych są podyktowane psychicznym i fizycznym przymusem. Przymusem od którego można i TRZEBA się uwolnić.

5

Treść książki zrozumiesz z przyjemnością

W książce „Jak pozbyć się zbędnych kilogramów” nie ma zawoalowanych metafor ani skomplikowanych porównań. Metoda przedstawiona jest w prosty, przystępny sposób. Kładzie nacisk na kluczowe informacje o nawykach żywieniowych, o których za często zapominamy.

6

Doświadczysz zupełnie nowego smaku jedzenia

Zastanawialiście się kiedyś czy każdy głód można zaspokoić tym samym rodzajem jedzenia. Może zamiast przekąski w postaci chipsów, szybciej zaspokoją głód jabłka czy gruszki. Taka prosta zmiana nawyków diametralnie wpłynie na wagę i samopoczucie.

prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5

Czytaj w wersji papierowej, jako ebook lub posłuchaj audiobooka

prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5
Wieczorem w ulubionym fotelu i przy herbacie, a może w drodze do pracy słuchając kolejnych rozdziałów? Wybierz tę wersję książki, która pozwoli Ci w najwygodniejszy sposób zapoznać się z jej treścią.

Cena:

29.90 zł

Wybierz wariant:

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Osoby, które zastosowały u siebie znane z Easyway metody zwracają uwagę na różne zalety podejścia do problemu nadmiernego objadania się czy w ogóle zaburzeniach odżywiania.

Ostatniego papierosa zapaliłam 1 grudnia 2018r. Paliłam 25 lat!!! Prawda, że chciałam przestać palić ale szczerze mówiąc nie wierzyłam w moc tej książki. To niesamowite co się stało, nie palę już 9 miesięcy, przytyłam tylko 2 kg !! A najlepsze jest to jak łatwo mi to przyszło, ten Facet to jakiś geniusz!!!! DZIĘKUJĘ!!!!!!

DZIĘKUJĘ!!!!!! 22 sierpnia 2019

Z nałogiem udało mi się zerwać stosunkowo szybko, bo po prawie 3 latach tkwienia w nim. Jestem szczególnie wdzięczny, ponieważ dzięki metodzie Allena Carra uniknąłem wieloletniego palenia, które mogłoby doprowadzić moje zdrowie do ruiny. Największą zaletą metody jest to, że autor,, odczarowuje” nałóg i daje keżdemu do zrozumienia, że nie daje on uzależnionemu absolutnie nic!

Szczęśliwy niepalący 31 marca 2021

10 lat paliłem i nie wierzyłem w to, że rzucę palenie. Nigdy wcześniej nie próbowałem odstawić papierosów. Nawet pytając najbliższych o to, czy mi się uda często słyszałem negatywną odpowiedź. Dzięki książce Allena Carra rzuciłem palenie i jestem szczęśliwym niepalącym od 3 miesięcy! Książkę poleciła mi znajoma, której również udało rzucić się tą metodą. POLECAM

Warto spróbować 6 listopada 2020

Będąc w permanentnym stresie przez covid, rzuciłam palenie : D Paliłam bardzo dużo i bardzo długo, miałam problemy z refluksem i wieczną chrypą. Marzeniem moich dorosłych już dzieci było, żebym pozbyła się tego paskudnego nałogu. Przeczytałam książkę Allena Carra, zastosowałam się do jego zaleceń i od tamtego dnia jestem osobą wolną od świństwa. Nigdy potem nie miałam pociągu do papierosów, nie przeszkadza mi też, gdy ktoś obok pali. Zniknęła chrypa, refluks i ciągle odpluwana wcześniej zielona wydzielina (…)

Ta metoda naprawdę działa !!! 16 sierpnia 2021

Jestem niepalącym tylko i aż od 5 dni. Paliłem lat 21. Jestem podekscytowany, zadowolony i świadomy tego co się dzieje. A dzieje się dobrze. Bardzo dobrze. Warta uwagi jest metoda Allena Carr’a, jego konkrety, i jego wnioski. Bardzo warta uwagi. Próbujcie, przecież ,,nic nie macie do stracenia,, , a wiele do zyskania

Proszę, spróbujcie ! 6 sierpnia 2021

Książka niesie silne i konkretne przesłanie: Rzuć raz i już NIGDY do tego nie wracaj.Wystarczy zaufać tej treści. Mam 25 lat. Po ponad 10 latach nałogu dziś śmiało stwierdzam że mam to za sobą NA ZAWSZE. Książkę przeczytałem 2 razy przy tym sobie popalając. Wraz z ostatnim rozdziałem wypaliłem ostatniego papieroska w życiu. Od grudnia 2015 jestem wolny, DZIĘKI !

MOC TREŚCI 12 października 2019

PROMOCJA

Nie jesteś przekonany do zakupu? Pobierz abstrakt książki

Chcesz otrzymać darmowy raport, w którym eksperci  analizują skuteczność wszystkich metod rzucania palenia i rozprawiają się   z najpopularniejszymi mitami na ten temat? Wypełnij poniższy formularz. W newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje o nowych raportach, produktach, webinarach i szkoleniach.

Zapisz się do newslettera

Chcę zapisać się do newslettera i wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w tym celu.pokaż więcej

NAPISZ SWOJĄ RECENZJĘ

  Potwierdzona skuteczność

  Setki recenzji na temat tej książki znajdziesz również w największych serwisach

  Empik-tinylubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  tania-ksiazka-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  lubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  nowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia

  Słów kilka o autorze metody

  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia
  Allen Carr to twórca jednaj z najskuteczniejszych metod rozstania się z nałogiem tytoniowym. Praktyk (były palacz) zdając sobie sprawę z tego, że dotychczas znane metody rzucania palenia nie są tak skuteczne, jakby sobie tego życzył, opatentował Easyway. To metoda, która pozwala rozstać się z nałogiem w sposób optymistyczny i zgodny ze sobą. Wyleczył z nałogu setki tysięcy palaczy. Teraz pomaga pozbyć się nadmiernych kilogramów, bazując na fenomenie metody Easyway.

  LISTA PRODUKTÓW

  Sprawdź również inne z naszych książek