Prosta metoda jak rzucić palenie dla kobiet

Książka stworzona z myślą o kobietach, które chcą na stałe zerwać z papierosami. Z pomocą poradnika dowiesz się jak dokonać tego bezpiecznie, szybko i bez poczucia straty!
prosta-metoda-jak-skutecznie-rzucic-palenie dla kobiet_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia-jak skutecznie rzucic palenie - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5

Dlaczego warto?

Zdrowsze i szczęśliwsze życie jest w zasięgu ręki

Obnażenie mechanizmów działania nałogu

Mechanizmy związane z uzależnieniem w każdym przypadku działają podobnie. Dowiesz się jak działa tzw. „pułapka nikotynowa” i dlaczego odczuwasz silną potrzebę sięgania po papierosa. Zrozumiesz, że papierosy niczego Ci nie dają, a wręcz przeciwnie – sporo odbierają.

Analiza indywidualnego przypadku

Kluczem do wyjścia z nałogu jest zastanowienie się, co pcha palacza w szpony uzależnienia. To pomoże w zrozumieniu, że papierosy zapewniają jedynie iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa czy relaksu. Tak naprawdę, nie dają palaczowi niczego dobrego.

Metoda dostosowana do kobiecych potrzeb

Autor zmodyfikował metodę, uwzględniając mechanizmy, które częściej kierują kobietami. Udowodniono bowiem, że one częściej, niż mężczyźni pochodzą do palenia emocjonalnie. Papierosy kojarzą im się również z poczuciem bezpieczeństwa, a niektóre z nich traktują je wręcz jako element swojej osobowości.

Naturalne zmiany

Po zapoznaniu się z przygotowaną przez Allena Carra metodą, samodzielnie podejmiesz decyzję o rzuceniu palenia. Przyjdzie Ci to zaskakująco łatwo. Nie będziesz odczuwać poczucia straty, nie będziesz myśleć o wyrzeczeniach. Poczujesz ulgę.

Dlaczego sięgasz po papierosa?

To nie jest książka, która mówi o szkodliwości palenia. Wady nałogu zna każdy palacz. Twoją rolą będzie zastanowienie się dlaczego palisz i w jakich sytuacjach sięgasz po nikotynę? To jeden z najważniejszych kroków do wyjścia z uzależnienia!

Przystępny język

Skondensowana treść, brak długich opisów i prosty język sprawiają, że poradnik czyta się jak dobrą powieść. Informacje dotyczące metody przyswajane są bez problemu, co pozwala na szybkie wykorzystanie metody Easyway w rzeczywistości.

„Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie – dla kobiet” to poradnik, który sprawia że odejście od nałogu staje się niezwykle proste, a wręcz przychodzi naturalnie. Zdrowsza i piękniejsza, z uśmiechem spojrzysz w przyszłość bez papierosa.

Rzucanie palenia specjalnie dla Pań

Ta książka, to kolejna z pozycji wydawniczych naszej firmy w Polsce. Książkę polecam szczególnie tym Paniom, które nie wierzą, i które próbowały wszystkiego, oraz tym, które marzą, by im się wreszcie udało. Ta kobieca perspektywa robi dużą różnicę.

~Anna Kabat z Allen Carr Polska

allencarr-rzucic-palenie-kobiety- Allen Carr Polska - skuteczna metoda rzucania palenia - jak skutecznie rzucic palenie

Czego się dowiesz?
W poradniku znajdziesz przede wszystkim praktyczne wskazówki i porady.

Książka stworzona została w taki sposób, aby nie zanudzać czytelnika skomplikowanym językiem i długimi opisami. Metoda Easyway została przedstawiona w sposób jasny, który uwzględnia wszelkie obawy i wątpliwości czytelnika.
1

Zastanowisz się nad tym, dlaczego sięgasz po papierosa

Metoda Easyway nie działa na zasadzie kija i marchewki. Nie koncentruje się na tym, dlaczego palenie szkodzi. Szuka przyczyny, dla której palacze decydują się na zapalenie kolejnego papierosa.

2

Twoim zdaniem palenie przynosi przyjemność? To mit!

Wielu palaczy uważa, że papierosy przynoszą im spokój, chwilę wytchnienia, a nawet relaks. To nieprawda, a autor przedstawia liczne fakty na poparcie swojej tezy.

3

Dowiesz się, że palenie nie łagodzi stresu

Palacze bardzo często sięgają po papierosa, w sytuacjach stresowych. Nikotyna kojarzy im się jako środek, który pomaga im się uspokoić. Trując swój organizm, wcale mu nie pomagasz. Dowiesz się dlaczego wokół papierosów powstały podobne mity.

4

Poznasz techniki manipulacji

Dowiesz się, w jaki sposób koncerny tytoniowe próbują manipulować odbiorcami reklam. Allen Carr zburzy wszystkie pieczołowicie budowane zamki z piasku, które obiecywały fałszywe poczucie sukcesu, bezpieczeństwa i relaksu.

5

Zrozumiesz fizyczne uzależnienie

W książce przedstawione zostają najtrudniejsze momenty w życiu palacza, który decyduje się na zerwanie z nałogiem. Dowiesz się, skąd biorą się te nawyki, dlaczego są tak silne, a przede wszystkim: jak je zwalczyć.

6

Podejmiesz świadomą decyzję

Po zapoznaniu się z metodą Allena Carra, podejmiesz świadomą decyzję na temat rzucenia nałogu. Dowiesz się jak działają mechanizmy, wpływające na Twoją psychikę oraz jak sobie z nimi poradzić. Przekonasz się, że z papierosów można zrezygnować z dnia na dzień, bez cierpienia czy wyrzeczeń.

prosta-metoda-jak-skutecznie-rzucic-palenie dla kobiet_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia-jak skutecznie rzucic palenie - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5

Czytaj w wersji papierowej, jako ebook lub posłuchaj audiobooka

prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5
Książka „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie – dla kobiet” składa się z 288 stron. Poradnik przyjemnie się czyta, ponieważ napisany został przystępnym językiem. Możesz wybrać wersję papierową lub wrzucić książkę na czytnik e-booków. Jeśli spędzasz dużo czasu w samochodzie lub uprawiając sporty albo po prostu jesteś zapracowana, sięgnij audiobook, którego możesz posłuchać w każdej sytuacji!

Cena:

29.90 zł

Wybierz wariant:

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Metoda Easyway Allena Carra naprawdę działa! Czytelnicy chwalą się swoimi sukcesami i dzielą swoimi przeżyciami nie tylko z nami, ale również na portalach czytelniczych. Zapoznaj się z ich opiniami

Iwona 2 stycznia 2020

Ja rzuciłam dzięki książce. Nie palę już ponad 15 lat. Kończąc książkę, czułam sie fantastycznie, wręcz nie mogłam sie doczekać, kiedy rzucę. Rzuciłam od razu i ani razu nie czułam się, ze coś tracę. Jedyna metoda, która nie wymaga wyrzeczeń.

Emilia 29 września 2022

W trakcie czytania książki przyszedł taki moment kiedy zdałam sobie sprawe ze już nie zapale żadnego papierosa. Od tego czasu minęło już prawie 6 lat

Mateusz 17 września 2022

OD DZIŚ, JESTEM SZCZĘŚLIWYM NIEPALĄCYM!! Allen Carr to złoty człowiek

Magdalena 28 sierpnia 2022

Paliłam od 16 roku życia czyli 20 lat. Żyłam w przeświadczeniu ze najlepszy moment w ciągu dnia to poranna kawa i papieros (a raczej kilka papierosów). Chciałam bardzo rzucić palenie ze względu na ciagle zapalenia gardła, anginy. Nie sądziłam ze książka (która kosztuje tyle co 2…

Magda 22 sierpnia 2019

Ostatniego papierosa zapaliłam 1 grudnia 2018r. Paliłam 25 lat!!! Prawda, że chciałam przestać palić ale szczerze mówiąc nie wierzyłam w moc tej książki. To niesamowite co się stało, nie palę już 9 miesięcy, przytyłam tylko 2 kg !! A najlepsze jest to jak łatwo mi to przyszło, ten…

Szczęśliwy niepalący 31 marca 2021

Z nałogiem udało mi się zerwać stosunkowo szybko, bo po prawie 3 latach tkwienia w nim. Jestem szczególnie wdzięczny, ponieważ dzięki metodzie Allena Carra uniknąłem wieloletniego palenia, które mogłoby doprowadzić moje zdrowie do ruiny. Największą zaletą metody jest to, że autor,,…

PROMOCJA

Nie jesteś przekonany do zakupu? Pobierz abstrakt książki

Chcesz otrzymać darmowy raport, w którym eksperci  analizują skuteczność wszystkich metod rzucania palenia i rozprawiają się   z najpopularniejszymi mitami na ten temat? Wypełnij poniższy formularz. W newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje o nowych raportach, produktach, webinarach i szkoleniach.

Zapisz się do newslettera

Chcę zapisać się do newslettera i wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w tym celu.pokaż więcej

NAPISZ SWOJĄ RECENZJĘ

  Potwierdzona skuteczność

  Setki recenzji na temat tej książki znajdziesz również w największych serwisach

  Empik-tinylubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  tania-ksiazka-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  lubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  nowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia

  Słów kilka o autorze metody

  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia

  Allen Carr to twórca metody Easyway, która znana i rozpoznawalna jest już na całym świecie. Z jej pomocą miliony palaczy zerwało z nałogiem. Sam autor, w przeszłości wielokrotnie próbował pokonać uzależnienie. Gdy zorientował się, że popularne sposoby nie przynoszą długotrwałego rezultatu, opracował własną metodę, która jest skuteczna, ponieważ sięga do korzeni nałogu. Dziś można zapoznać się z jego strategią poprzez książki, e-booki, audiobooki oraz warsztaty z certyfikowanymi trenerami.

  LISTA PRODUKTÓW

  Sprawdź również inne z naszych książek