Najczęściej zadawane pytania

Dowiedz się więcej o Allen Carr Polska

Metoda Allen Carr Easyway

 • Największą zaletą metody Allena Carra jest fakt, że rozprawia się z psychicznym uzależnieniem. Program rzucania palenia Allena Carra i zawarte w nim proste instrukcje sprawiają, że osoba uzależniona jest w stanie poradzić sobie z problemem w naprawdę łatwy sposób.

  Więcej o metodzie tutaj.

 • Metoda Easyway jest niezwykle uniwersalna i z powodzeniem zastosujesz ją w walce z jakimkolwiek nałogiem – uzależnieniem od papierosów, alkoholu, jedzenia, cukru czy hazardu. Jej twórca udowadnia bowiem, że natura uzależnienia jest głównie mentalna, a sekretem w odzyskaniu wolności jest dokładne zrozumienie problemu.

 • Warsztaty Easyway prowadzone są w Polsce od 2005 roku. To wtedy Anna Kabat stała się pierwszą Polską z certyfikatem terapeuty i rozpoczęła swoją podróż po całym kraju prowadząc sesje w największych miastach. To również dzięki niej czytelnicy mogą sięgać po polskie wydawnictwa poradników Allena Carra.

 • Metoda Easyway pomogła odzyskać wolność już ponad 50 milionom osób na świecie niezależnie od natury uzależnienia.

  Na naszej stronie udostępniamy informacje dotyczące zwalczania za jej pomocą najpopularniejszych nałogów. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź jedną z poniższych podstron:

  Rzucanie palenia – KSIĄŻKI | WARSZTATY.
  Rzucanie alkoholu – KSIĄŻKI
  Rzucanie nałogu jedzenia i słodyczy – KSIĄŻKI

  Jeśli jednak potrzebujesz innego rodzaju wsparcia skontaktuj się z nami bezpośrednio.

  Online
  Telefonicznie: + 48 22 621 36 11
  Lub mailowo: info@allen-carr.pl

 • Metoda Easyway Allen Carr została potwierdzona klinicznie wielu niezależnych badaniach, które wykazały jej skuteczność i przewagę nad innymi rozwiązaniami tego typu. Według badań Uniwersytetu Medycznego w Wiedniu przeprowadzonych na 2000 uczestników, metoda osiągnęła aż 53% skuteczności po 12 miesiącach od ukończenia warsztatów z terapeutami Allen Carr (źródło). Innym przykładem są badania Addictive Behaviours (źródło)

  lub badanie

  https://www.allencarr.com/easyway-stop-smoking/#ref

Warsztaty antynikotynowe

 • Celem sesji antynikotynowej jest wyjaśnienie w przystępny sposób mechanizmów, które kierują palaczy w tzw. pułapkę antynikotynową. Uczestnicy terapii powinni dokładnie zrozumieć istotę problemu i samodzielnie podjąć ostateczną decyzję o zerwaniu z nałogiem. Skutkiem jest rozstanie się z nikotyną bez cierpienia, poczucia straty i konfliktu wewnętrznego.

  Dzięki temu palacz, który zgasi swojego ostatniego papierosa, w sposób symboliczny pożegna się z uzależnieniem i zmieni swoje życie na szczęśliwsze oraz zdrowsze.

 • Terapeuta podczas sesji nie będzie prezentować brutalnych zdjęć, ani mówić o szkodliwości palenia. Każdy palacz doskonale wie, że papierosy nie wpływają korzystnie ani na zdrowie, ani na domowy budżet. Zamiast tego obali pewne mity, związane z tym, dlaczego ludzie palą. Przekonasz się, że papierosy zapewniają wyłącznie iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa, tak naprawdę nie dając Ci nic.

  Dowiesz się, że możesz cieszyć się życiem oraz poradzisz sobie ze stresem bez wykorzystywania nikotyny. Pozbędziesz się niepewności, lęku i poczucia straty.

 • Otwarte sesje antynikotynowe prowadzimy cyklicznie w największych miastach Polski. Jeśli jednak masz problem z innym uzależnieniem i chcesz w tym celu skorzystać z metody Easyway podczas warsztatów skontaktuj się z nami.

  Metoda Allena Carra ma uniwersalne zastosowanie w walce z niemal każdym nałogiem, bowiem udowania że przyczyna uzależnienia jest głównie mentalna, a zwalczyć go w prosty sposób – przez zrozumienie samego siebie, swoich problemów i przyczyny psychicznego uzależnienia.

 • O najbliższych terminach sesji antynikotynowych informujemy regularnie na podstronie: WARSZTATY.
  Jeśli chcesz wdziać udział w sesji Easyway możesz zapisać się w następujący sposób:

  Skontaktuj się z nami online
  Zadzwoń: + 48 22 621 36 11
  Napisz: info@allen-carr.pl

 • Cena podstawowa za 3 dni sesji (7h głównej, oraz 2x po 3h sesji wzmacniających) to 1350 zł. Jeśli jednak jesteś studentem, emerytem lub rencistą możesz skorzystać ze zniżki i kupić warsztaty w cenie 990 zł. Przygotowaliśmy również promocję “We dwoje raźniej” – 2200 zł za dwie osoby.

 • Standardowo sesja z licencjonowanym terapeutą trwa około 7 godzin. Spotkanie zakończone jest półgodzinnym ćwiczeniem, które pomaga ukoić nerwy i pozwala się zrelaksować. Większości osób wystarczy jedno seminarium, aby skutecznie zerwać z nałogiem. Zdarza się jednak, że poszczególni uczestnicy potrzebują jeszcze dodatkowych spotkań z terapeutą. Oferujemy dwie takie krótsze, bezpłatne sesje wzmacniające.

 • Każda sesja prowadzona jest przez starannie wyselekcjonowanych terapeutów metody Allena Carra. Są to byli palacze, którzy pokonali uzależnienie nikotynowe, wykorzystując metodę Easyway. Terapeuci przechodzą intensywne szkolenie, które trwa rok. Podczas niego zdobywają dogłębną i rzetelną wiedzę, dzięki której mogą pomagać innym w wyjściu z nałogu.

 • Każdy warsztat składa się z 1 sesji głównej (6–7 godzin) oraz 2 dodatkowych sesji wzmacniających (ok. 3 godzin). Aby skutecznie zerwać z nałogiem większości osób wystarcza sam udział pierwszym spotkaniu. Jeśli jednak nie uda CI się zerwać z nałogiem zwrócimy Ci całą kwotę.

 • Oczywiście. Aby rozłożyć koszt szkolenia na raty skontaktuj się z firmą Medi Raty – tel. 22 266 83 70, 801 000 265 lub przez stronę internetową.

 • Cena warsztatów dla studentów, emerytów i rencistów to 990 zł zamiast 1350. Zapłacisz również mniej korzystając z promocji “We dwoje raźniej” – 2200 zł za dwie osoby.

 • Wszystkie sesje antynikotynowe odbywają się w niewielkich grupach dla komfortu uczestników i terapeuty. Podczas seminarium organizowane są przerwy na papierosa, podczas których można palić do woli. To coś, co wyróżnia metodę Allena Carra spośród innych. Decyzję o zerwaniu z nałogiem podejmiesz dopiero po zakończeniu sesji terapeutycznej, jeśli będziesz na to gotowy. Odpowiednie nastawienie jest bowiem kluczem do sukcesu.

Książki Allen Carr

 • Znajdziesz je zarówno w największych serwisach czytelniczych w kraju, jak i w naszym autoryzowanym sklepie internetowym.

  >> Przejdź do sklepu Allen Carr Polska

 • To dwa różne rodzaje terapii wykorzystujące jednak jedną – równie skuteczną metodę. Podczas warsztatów rzucasz nałóg po prostu słuchając, czytając książkę natomiast działasz dokładnie na swoich warunkach i w pełni anonimowo.

  Książki Allena Carra ze światowym bestsellerem „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie” na czele, który został sprzedany w ponad 14 milionach egzemplarzy będą równie skuteczne, co warsztaty jeśli wcielisz w życie proponowaną w nich metodę.

  W naszym sklepie znajdziesz książki z metodą Easyway dostępne zarówno w wersji papierowej, na czytniki ebook, jak i w formie audiobooków.

 • Wszystkie produkty dostępne w sklepie Allen Carr Polska wysyłamy natychmiast w ciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty.

Darmowy raport dla osób szukających pomocy w rzuceniu palenia​

  BEZPŁATNY RAPORT

  Sprawdź nasze

  usługi

  Metoda Allena Carra sprawdza się też w innych, niż nałóg nikotynowy, przypadkach: w leczeniu alkoholizmu, radzeniu sobie ze stanami lękowymi, walce z nadwagą czy nadmierną konsumpcją i życiem ponad stan.

  Seminaria dla firm - rzucanie palenia szkolenie w firmie - rzucanie palenia w grupie- metoda allen carr polska

  Seminaria dla firm

  TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA
  prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-4

  Książki

  TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA
  alc-stop-rzucanie nalogu jedzenia-rzucanie cukru-allen carr polska

  Jak zerwać z cukrem

  UZALEŻNIENIE OD SŁODYCZY
  alc-stop-rzucanie nalogu alkoholowego-allen carr polska

  Uwolnij się od alkoholu

  UZALEŻNIENIE OD ALKOHOLU