Dobry cukier, zły cukier

To nie książka, która pomoże Ci walczyć z uzależnieniem i z dnia na dzień obserwować małe efekty Twojej ciężkiej pracy. To książka, która całkowicie Cię wyleczy z miłości do cukrów, a co więcej nie dasz się w to uzależnienie wmanewrować nigdy więcej.
dobry cukier-zly cukier_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu wlace z nalogiem jedzenia- ksiazka o rzucaniu slodyczy-jak skutecznie rzucic jedzenie emocjonalne - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-2

Dlaczego warto?

Nie książka a metoda pozwoli Ci zerwać z nałogiem

Zrozumienie złożonego problemu

Z cukrem jest inaczej niż z papierosami czy alkoholem. Ze złym cukrem, czyli tym przetworzonym, który znajduje się w batonikach, owocach czy nawet białym pieczywie, spotykamy się częściej niż nam się zdaje. Większość z nas zupełnie nie czuje uzależnienia. Na początku więc trzeba zdefiniować problem.

Historia uzależnienia

Od dzieciństwa słodycze stanowią nagrodę, coś wyjątkowego. W dorosłym życiu po słodycze sięgamy w trakcie przerw w pracy, świętując urodziny czy w ramach relaksu po ciężkim dniu. To tylko sytuacje, które faktycznie zauważamy. A przecież w szklance Coca-Coli jest prawie osiem łyżeczek cukru! Czy na pewno zdajesz sobie sprawę z obecności cukru we wszystkich Twoich posiłkach?

Gwarancja skuteczności

Metoda Allena Carra po raz pierwszy sprawdziła się na jej twórcy, który przez 30 lat nałogowo palił papierosy. Później powstała książka o tym jak skutecznie rzucić palenia, sesje antynikotynowe, a dalej autor postanowił przełożyć skuteczność Easyway na inne nałogi i lęki. Dziś na świecie istnieje ponad 150 klinik Allena Carra, z których rocznie korzysta około 30 000 osób, zaś nakłady książek liczone są w dziesiątkach milionów egzemplarzy.

Dobra lektura

Treściwe rozdziały, prosty język i doskonały styl – to elementy rozpoznawcze książek o metodzie Easyway Allena Carra. „Dobry cukier, zły cukier” po prostu świetnie się czyta, a dzięki temu i treść przyswajana jest wyjątkowo dobrze.

Zmiana bez strat jest możliwa?

Jeśli myślisz sobie, że ograniczając się przestaniesz być szczęśliwy to się nie ograniczaj! Po prostu zdroworozsądkowo spójrz na wady swojego uzależnienia i nie miej skrupułów, by się z nim pożegnać. Na zawsze!

Każdy nałóg ogranicza

Niezależnie od tego czy chcesz ograniczyć zły cukier przez otyłość czy cukrzycę. Czy podjadasz czasem czy bardzo często. Nie ma różnicy. Jeśli podejmiesz decyzję o byciu wolnym, książka „Zły cukier, dobry cukier” pomoże Ci się wyrwać się z objęć nałogu.

"Dobry cukier, zły cukier ” to książka, która skutecznie pomaga w rozstaniu się z uzależnieniem od cukru i węglowodanów – bez żalu i poczucia straty – w prosty i bardzo atrakcyjny sposób.

Inne spojrzenie na rzucanie nałogu jedzenia

Znam wielu ludzi, którzy po lekturze książek Allena Carra całkowicie odmienili swoje życie

~Sir Richard Branson, brytyjski przedsiębiorca, miliarder, twórca obejmującej ponad 400 firm Virgin Group

jak-schudnac-prosta metoda-easyway-allen carr- metody odchudzania-najlepsze ksiazki o odchudzaniu bez diety

Czego się dowiesz?
Oto kilka konkretnych wartości, jakie niesie za sobą książka „Dobry cukier, zły cukier”:

Dzięki tej książce wiele osób uświadomi sobie jak wygląda mechanizm uzależnienia i jak z nim skutecznie walczyć, ale to nie wszystko.
1

Sięgniesz po najskuteczniejszą metodę walki

Easyway wyleczyła z uzależniania miliony osób na całym świecie. Okazało się, że z dnia na dzień można rzucić palenie, rozstać się z papierosami czy przestać się objadać. To dowody na skuteczność metody, która teraz przekładana jest na uzależnienie od cukru.

2

Dowiesz się jak cukier uzależnia

To wcale nie jest tak, że tylko substancje dozwolone od jakiegoś wieku czy w ogóle zakazane mogą uzależniać. Jak wynika z badań laboratoryjnych cukier uzależnia silniej niż kokaina. Przynosi też mniej negatywnych konsekwencji w krótkim okresie. Stąd łatwość do uzależnienia się od niego.

3

Pozbędziesz się wyrzutów sumienia

Książka „Zły cukier, dobry cukier” napisana jest w bardzo dostępny i prosty sposób. Nie ma tu naukowych tyrad i zagłębiania się w poboczne wątki. Treść jest łatwa do przyswojenia, dzięki czemu czyta się ją z autentyczną przyjemnością.

4

Zrozumiesz dlaczego się objadasz

Narracja książki poprowadzona jest nie tak, by Cię zawstydzić, ale by dać Ci podstawy do zrozumienia po co sięgasz po batoniki, białe pieczywo czy babeczki. Dzięki tej książce, z pełną świadomością zadasz sobie pytanie „dlaczego co to robię?”.

5

Dowiesz się jak działa Twój nałóg

Uzależnienie to zaburzenie, które przymusza do niszczących działań. W przypadku cukru efekty może nie są widoczne szczególnie szybko, a o uzależnieniu możesz w ogóle nie wiedzieć. Tym niemniej warto porównać sytuację innych do Twojej i odpowiedzieć sobie na pytanie jak bardzo nałóg Cię już wciągnął.

6

Odzyskasz kontrolę

Czasem po zjedzeniu czegoś słodkiego masz wyrzuty sumienia - myślisz, że sięgasz po coś zupełnie bezrefleksyjnie i właściwie bardziej boli Cię ten fakt niż czerpiesz przyjemność z samego jedzenia. Dzięki książce odzyskasz kontrolę nad swoim zachowaniem i będziesz postępować bardziej racjonalnie.

dobry cukier-zly cukier_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu wlace z nalogiem jedzenia- ksiazka o rzucaniu slodyczy-jak skutecznie rzucic jedzenie emocjonalne - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-2

Czytaj w wersji papierowej, jako ebook lub posłuchaj audiobooka

prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-5
272 strony to niewielka objętość, ale może dla Ciebie i tak za dużo. Może więc sięgnij po audiobooka i słuchaj książki podczas czyszczenia łazienki, w drodze do pracy czy w trakcie joggingu.

Cena:

32.90 zł

Wybierz wariant:

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Osoby, które zastosowały u siebie metodę Easyway mówią o uwolnieniu się z kieratu nieskutecznych terapii i diet, które nie przynoszą efektów.

Ja rzuciłam dzięki książce. Nie palę już ponad 15 lat. Kończąc książkę, czułam sie fantastycznie, wręcz nie mogłam sie doczekać, kiedy rzucę. Rzuciłam od razu i ani razu nie czułam się, ze coś tracę. Jedyna metoda, która nie wymaga wyrzeczeń.

Iwona

W trakcie czytania książki przyszedł taki moment kiedy zdałam sobie sprawe ze już nie zapale żadnego papierosa. Od tego czasu minęło już prawie 6 lat

Zdałam sobie sprawe ze już nie zapale żadnego papierosa 29 września 2022

OD DZIŚ, JESTEM SZCZĘŚLIWYM NIEPALĄCYM!! Allen Carr to złoty człowiek

Allen Carr to złoty człowiek 17 września 2022

Paliłam od 16 roku życia czyli 20 lat. Żyłam w przeświadczeniu ze najlepszy moment w ciągu dnia to poranna kawa i papieros (a raczej kilka papierosów). Chciałam bardzo rzucić palenie ze względu na ciagle zapalenia gardła, anginy. Nie sądziłam ze książka (która kosztuje tyle co 2…

Książka to istny cud 28 sierpnia 2022

Ostatniego papierosa zapaliłam 1 grudnia 2018r. Paliłam 25 lat!!! Prawda, że chciałam przestać palić ale szczerze mówiąc nie wierzyłam w moc tej książki. To niesamowite co się stało, nie palę już 9 miesięcy, przytyłam tylko 2 kg !! A najlepsze jest to jak łatwo mi to przyszło, ten…

DZIĘKUJĘ!!!!!! 22 sierpnia 2019

Z nałogiem udało mi się zerwać stosunkowo szybko, bo po prawie 3 latach tkwienia w nim. Jestem szczególnie wdzięczny, ponieważ dzięki metodzie Allena Carra uniknąłem wieloletniego palenia, które mogłoby doprowadzić moje zdrowie do ruiny. Największą zaletą metody jest to, że autor,,…

Szczęśliwy niepalący 31 marca 2021

PROMOCJA

Nie jesteś przekonany do zakupu? Pobierz abstrakt książki

Chcesz otrzymać darmowy raport, w którym eksperci  analizują skuteczność wszystkich metod rzucania palenia i rozprawiają się   z najpopularniejszymi mitami na ten temat? Wypełnij poniższy formularz. W newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje o nowych raportach, produktach, webinarach i szkoleniach.

Zapisz się do newslettera

Chcę zapisać się do newslettera i wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w tym celu.pokaż więcej

NAPISZ SWOJĄ RECENZJĘ

  Potwierdzona skuteczność

  Setki recenzji na temat tej książki znajdziesz również w największych serwisach

  Empik-tinylubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  tania-ksiazka-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  lubimy-czytacnowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  nowa-ksiegarnia-logo-gdzie kupic ksiazki allen carr - gdzie kupic prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie
  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia

  Słów kilka o autorze metody

  allen-carr-zdjecie-3-kto to_autor metody easyway-prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie - autor ksiazki - najlepsza ksiazka o rzucaniu palenia
  Allen Carr był palaczem przez 30 lat. Żadna dostępna metoda rzucenia tego nałogu nie okazała się skuteczna. Dlatego Carr opatentował Easyway – metodę wychodzenia z nałogu tytoniowego, którą następnie przełożył z powodzeniem na inne uzależnienia i lęki. Dziś jego książki są bestsellerami, które pomagają leczyć się ze słabości, uzależnień i lęków miliony ludzi na całym świecie. Żadna inna z dotychczasowych metod wyjścia z nałogów nie okazała się tak skuteczna jak Easyway. Masz problem? – pomożemy Ci skutecznie!

  LISTA PRODUKTÓW

  Sprawdź również inne z naszych książek