Seminaria dla firm

Pomóż swoim pracownikom rzucić palenie

seminaria dla firm-pracownicy pala papierosy co robic- Allen Carr Polska - skuteczna metoda rzucania palenia - jak skutecznie rzucic palenie
seminaria002-Jak wygląda terapia antynikotynowa?-terapia antynikotynowa allen carr- warsztaty antynikotynowe - na ktorych rzuca sie palenie - polska-warszawa

Palący pracownicy przepuszczają z dymem średnio 20 dni pracy w roku (średnio 5 papierosów dziennie po 10 minut). Możesz jednak pomóc im w walce z nałogiem – zyska na tym zarówno firma, jak i pracownik.

Zapraszamy do udziału w naszych projektach rzucania palenia Allena Carra– rozwiążemy problem Państwa pracowników i poprawimy efektywność działania firmy podczas seminarium w Waszej siedzibie.

zdjęcie-para-sukces- zwyciestwo- leaderzy

53% skuteczności wg niezależnych badań

Metoda Allena Carra została potwierdzona klinicznie i charakteryzuje się najwyższą skutecznością w walce z nałogiem nikotynowym spośród wszystkich innych dostępnych metod.

Aby rzucić palenie nie potrzeba leków, stresu i silnej woli. Przedstawiamy dwa przykładowe, niezależne badania które wykazały przewagę metody Allen Carr nad innymi rozwiązaniami tego typu. Wśród różnych rodzajów terapii antynikotynowych ta jest niesłychanie prosta, a przy tym wyjątkowo skuteczna. Według badań Uniwersytetu Medycznego w Wiedniu metoda osiągnęła, aż 53% skuteczności po 12 miesiącach od ukończenia warsztatów z terapeutami Allen Carr.

 • W wiedeńskim badaniu wzięło udział 2000 uczestników (pracownicy Voest Apline – największej austriackiej firmy w przetwórstwie stali oraz ich partnerzy)
 • Od 1983 roku metoda pomogła jednak ponad 50 milionów palaczy odzyskać wolność
 • Trwały efekt podparty jest tysiącami opinii naszych pacjentów, którzy z chęcią dzielą się efektami z terapii w Internecie – na formach tematycznych i popularnych serwisach czytelniczych.

Najczęściej
zadawane pytania

 • Największą zaletą metody Allena Carra jest fakt, że rozprawia się z psychicznym uzależnieniem. Program rzucania palenia Allena Carra i zawarte w nim proste instrukcje sprawiają, że osoba uzależniona jest w stanie poradzić sobie z problemem w naprawdę łatwy sposób.

  Więcej o metodzie tutaj.

 • Celem sesji antynikotynowej jest wyjaśnienie w przystępny sposób mechanizmów, które kierują palaczy w tzw. pułapkę antynikotynową. Uczestnicy terapii powinni dokładnie zrozumieć istotę problemu i samodzielnie podjąć ostateczną decyzję o zerwaniu z nałogiem. Skutkiem jest rozstanie się z nikotyną bez cierpienia, poczucia straty i konfliktu wewnętrznego.

  Dzięki temu palacz, który zgasi swojego ostatniego papierosa, w sposób symboliczny pożegna się z uzależnieniem i zmieni swoje życie na szczęśliwsze oraz zdrowsze.

 • Standardowo sesja z licencjonowanym terapeutą trwa około 7 godzin. Spotkanie zakończone jest półgodzinnym ćwiczeniem, które pomaga ukoić nerwy i pozwala się zrelaksować. Większości osób wystarczy jedno seminarium, aby skutecznie zerwać z nałogiem. Zdarza się jednak, że poszczególni uczestnicy potrzebują jeszcze dodatkowych spotkań z terapeutą. Oferujemy dwie takie krótsze, bezpłatne sesje wzmacniające.

 • Każda sesja prowadzona jest przez starannie wyselekcjonowanych terapeutów metody Allena Carra. Są to byli palacze, którzy pokonali uzależnienie nikotynowe, wykorzystując metodę Easyway. Terapeuci przechodzą intensywne szkolenie, które trwa rok. Podczas niego zdobywają dogłębną i rzetelną wiedzę, dzięki której mogą pomagać innym w wyjściu z nałogu.

 • Każdy warsztat składa się z 1 sesji głównej (6–7 godzin) oraz 2 dodatkowych sesji wzmacniających (ok. 3 godzin). Aby skutecznie zerwać z nałogiem większości osób wystarcza sam udział pierwszym spotkaniu. Jeśli jednak nie uda CI się zerwać z nałogiem zwrócimy Ci całą kwotę.

Baza wiedzy

Regularnie publikujemy artykuły i wskazówki, które pomogą Twoim pracownikom odzyskać wolność.

Szybkie wsparcie

Nie tylko rzucanie palenia! Metoda zapewnia wsparcie w walce z każdym nałogiem, który zabiera Ci wolność.

Cel projektu

Zminimalizowanie ilości palących osób wśród zatrudnionych w firmie poprzez aktywne i skuteczne działania antynikotynowe, ukierunkowane na pomoc pracownikom w zerwaniu z nałogiem.

Nasz program antynikotynowy opracowywany jest indywidualnie pod potrzeby firmy, a swoim zakresem obejmuje m.in.: analizę potrzeb w firmie, kampanię motywacyjną skierowaną do palących pracowników, podsumowanie rezultatów po 3 miesiącach.

W przypadku zainteresowania jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenia antynikotynowe nie tylko w siedzibie firmy, ale także w trakcie spotkań wyjazdowych i integracyjnych, w ramach medycznej profilaktyki zdrowotnej. Zajęcia mogą przybrać również charakter alternatywy dla programów fitness, z których nie korzystają wszyscy pracownicy.

Dummy Image

Czas trwania seminarium

Bez presji, w przyjemnej atmosferze i przy pysznej kawie. Seminaria antynikotynowe prowadzone są przez licencjonowanych terapeutów metody podczas, których rzucenie nałogu polega po prostu na słuchaniu i składają się zazwyczaj z trzech sesji:

 • Sesja główna (6–7 godzin szkolenia w grupie)
 • Sesja wzmacniająca 1 (ok. 3 godzin)
 • Sesja wzmacniająca 2 (ok. 3 godzin)

Aby skutecznie zerwać z nałogiem większości osób wystarczy jednak sam udział pierwszym spotkaniu. Sesje dodatkowe sugerowane są tylko dla pracowników, którzy przez osoby potrzebujące wzmocnienia. Ich konkretne terminy ustalane są w zależności od potrzeb organizacji, jednak obowiązkowo nie później niz 3 miesięcy od sesji podstawowej.

Dummy Image

Liczba uczestników

W seminarium mogą wziąć udział wszyscy palacze, niezależnie od zajmowanych stanowisk i branż, w jakich pracują. Liczba uczestników sesji głównej nie powinna jednak przekroczyć 15 osób. Liczba uczestników w sesji podtrzymującej natomiast może różnić się w zależności od potrzeb.

Przy dużych grupach pracowników zainteresowanych udziałem w seminarium sugerujemy rozłożenie terminów szkoleń w czasie, np. realizacja całego projektu w ciągu 1 roku lub 1 grupa na miesiąc.

W przypadku, gdy z firmy zgłasza się grupa mniejsza niż 15 pracowników może się zdarzyć, że osobom tym zostanie zaoferowany udział w sesjach otwartych (dla uczestników indywidualnych) organizowanych regularnie w głównych miastach w Polsce: w Warszawie w hotelu The Westin, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Gdańsku.

Dummy Image

Warunki uczestnictwa

Pracownicy nie muszą spełniać, żadnych większych warunków w celu uczestnictwa w seminarium. Nie muszą podchodzić do niego z pozytywnym nastawieniem czy wielkimi pokładami silnej woli. Nie potrzebują plastrów antynikotynowych albo papierosowych zamienników, jak gumy do żucia.

Jedynym (i najważniejszym) warunkiem uczestnictwa w programie jest po prostu chęć rzucenia palenia.

Uwaga organizacyjna – ponieważ w trakcie seminarium przewidziane są przerwy na papierosa, konieczne jest zapewnienie miejsca do palenia w pobliżu sali szkoleniowej.

Dummy Image

Zrealizuj projekt antynikotynowy Allena Carra w swojej firmie
Wypełnij formularz i poproś o indywidualną ofertę

  Pobierz darmowy raport dla osób szukających pomocy w rzuceniu palenia​

  Chcę zapisać się do newslettera i wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w tym celu.pokaż więcej

  Allen Carr Polska - skuteczna metoda rzucania palenia - jak skutecznie rzucic palenie - lamanie papierosa

  Palenie jest problemem każdej firmy,
  w której pracują palacze:

  Większa absencja chorobowa

  Niższa dyscyplina pracy

  Konflikt między palaczami a niepalącymi

  Słabsza koncentracja, większa nerwowość

  Wyższe zagrożenie BHP

  Pogorszenie wizerunku firmy

  Zgłoś firmę do projektu antynikotynowego Allena Carra lub poproś o bezpłatną prezentację projektu.

   Referencje

   Zobacz, co mówią firmy z którymi współpracowaliśmy

   Zapoznaj się z referencjami, jakie zostały nam wystawione po seminariach prowadzonych
   w siedzibach naszych Klientów

   Inne firmy, które z nami współpracowały

   bank-bph-logo-klient-opinie allen carr polska
   danska-bank-logo-klient-opinie allen carr polska
   general-electric-logo-klient-opinie allen carr polska
   edipresse-logo-klient-opinie allen carr polska
   mhi-logo-klient-opinie allen carr polska
   life-technologies-logo-klient-opinie allen carr polska
   leo-burnet-logo-klient-opinie allen carr polska
   lek-logo-klient-opinie allen carr polska
   lincoln-electric-logo-klient-opinie allen carr polska
   nestle-logo-klient-opinie allen carr polska
   quad-graphics-logo-klient-opinie allen carr polska
   rothenberger-logo-klient-opinie allen carr polska
   sandoz-logo-klient-opinie allen carr polska
   schneider-electric-logo-klient-opinie allen carr polska
   sony-logo-klient-opinie allen carr polska
   thule-logo-klient-opinie allen carr polska
   mm-logo-klient-opinie allen carr polska
   il-logo-klient-opinie allen carr polska
   play-logo-klient-opinie allen carr polska
   unilever-logo-klient-opinie allen carr polska
   shell-logo-klient-opinie allen carr polska
   cargill-logo-klient-opinie allen carr polska
   backer-obr-logo-klient-opinie allen carr polska
   logo_07-schattdecor-klient-opinie allen carr polska
   system-kan-therm-klient-opinie allen carr polska
   logo_01-polpharma-klient-opinie allen carr polska
   -alstom-klient-opinie allen carr polska
   logo_03-baker electric-klient-opinie allen carr polska
   logo_04-pzu-klient-opinie allen carr polska
   logo_05-mondi-klient-opinie allen carr polska
   logo_06-wedel-klient-opinie allen carr polska
   arcelor-mittal-logo-klient-opinie allen carr polska

   Sprawdź nasze

   usługi

   Bez leków, stresu i silnej woli – wybierz swój program walki z nałogiem.

   Seminaria dla firm - rzucanie palenia szkolenie w firmie - rzucanie palenia w grupie- metoda allen carr polska

   Seminaria dla firm

   TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA
   prosta-metoda-jak-skutecznie-pozbyc sie zbednych kilogramow_allen-carr-ksiazka-najlepsza ksiazka o rzucaniu jedzenia-jak skutecznie schudnac-jak przestac sie objadac - ksiazka - sklep internetowy-bestseller-4

   Książki

   TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA
   alc-stop-rzucanie nalogu jedzenia-rzucanie cukru-allen carr polska

   Jak zerwać z cukrem

   UZALEŻNIENIE OD SŁODYCZY
   alc-stop-rzucanie nalogu alkoholowego-allen carr polska

   Uwolnij się od alkoholu

   UZALEŻNIENIE OD ALKOHOLU

   Joing our Newsletter

   Subscribe for free resources and news updates.

   Błąd: Brak formularza kontaktowego.

   Call Us

   888-299-2000

   Address 1: 709 Honey Creek Dr. New York, NY 10028

   Address 2: 4851 Willow Greene Drive Montgomery, AL 36109

   Address 3: 709 Honey Creek Dr.
   New York, NY 10028