Referencje | Jak rzucić palenie, efektywne rzucanie palenia

Rzuć palenie Allen Carr’s – referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami osób, które skorzystały z metody rzucania palenia Allena Carra. Uczestnicząc w naszych otwartych sesjach grupowych dają sobie Państwo szansę na lepsze, zdrowsze życie, wolne od lęku. Wśród różnych rodzajów terapii antynikotynowych ta jest niesłychanie prosta, a przy tym wyjątkowo skuteczna.

 1. Wolność!
  | Łukasz ze Szczecina

  30 dni bez papierosa.

 2. Ta metoda naprawdę działa !!!
  | Nika

  Będąc w permanentnym stresie przez covid, rzuciłam palenie : D Paliłam bardzo dużo i bardzo długo, miałam problemy z refluksem i wieczną chrypą. Marzeniem moich dorosłych już dzieci było, żebym pozbyła się tego paskudnego nałogu. Przeczytałam książkę Allena Carra, zastosowałam się do jego zaleceń i od tamtego dnia jestem osobą wolną od świństwa. Nigdy potem nie miałam pociągu do papierosów, nie przeszkadza mi też, gdy ktoś obok pali. Zniknęła chrypa, refluks i ciągle odpluwana wcześniej zielona wydzielina. Nie zaczęłam więcej jeść. Kilogramy, które wcześniej zdobyłam w nadmiarze, skutecznie zrzucam z inną książką Allena Carra o odchudzaniu. Straciłam dzięki niej ochotę na słodycze, na burgery, hot- dogi i przekąski typu chipsy, orzeszki itp. Nie potrzebuję tego! Jestem wolna od tych wszystkich dziwnych przyzwyczajeń! Szkoda, że Allena Carra nie ma już między nami, bo serdecznie bym mu podziękowała. Tylko jego argumenty do mnie trafiły, tylko jego sposoby się sprawdziły. Nie bądźcie więźniami nałogów, pokażcie, że to Wy rządzicie swoim życiem, a nie kawałek śmierdzącego peta. Polecam metodę EasyWay każdemu. Powodzenia : )

 3. Proszę, spróbujcie !
  | Tata 2

  Jestem niepalącym tylko i aż od 5 dni. Paliłem lat 21. Jestem podekscytowany, zadowolony i świadomy tego co się dzieje. A dzieje się dobrze. Bardzo dobrze. Warta uwagi jest metoda Allena Carr'a, jego konkrety, i jego wnioski. Bardzo warta uwagi. Próbujcie, przecież ,,nic nie macie do stracenia,, , a wiele do zyskania

 4. Szczęśliwy niepalący
  | ps_

  Z nałogiem udało mi się zerwać stosunkowo szybko, bo po prawie 3 latach tkwienia w nim. Jestem szczególnie wdzięczny, ponieważ dzięki metodzie Allena Carra uniknąłem wieloletniego palenia, które mogłoby doprowadzić moje zdrowie do ruiny. Największą zaletą metody jest to, że autor,, odczarowuje" nałóg i daje keżdemu do zrozumienia, że nie daje on uzależnionemu absolutnie nic!

 5. Warto spróbować
  | Mariusz

  10 lat paliłem i nie wierzyłem w to, że rzucę palenie. Nigdy wcześniej nie próbowałem odstawić papierosów. Nawet pytając najbliższych o to, czy mi się uda często słyszałem negatywną odpowiedź. Dzięki książce Allena Carra rzuciłem palenie i jestem szczęśliwym niepalącym od 3 miesięcy! Książkę poleciła mi znajoma, której również udało rzucić się tą metodą. POLECAM

 6. Danke schoen
  | Kamila

  Trzeba dac Allenowi: Nobla: za pokoj ducha Oscara: za filmiki internetowe Record Guinessa: za najlepsza ksiazke o nalogach. Jak to zrobimy?

 7. Polecam
  | Agnieszka

  Książkę o nikotynowym nałogu przeczytałam 8 lat temu i od tamtej pory nie palę. Najważniejsze że nie muszę używać silnej woli do tego by nie sięgać po papierosa. Poprostu palenie nie ma dla mnie żadnego sensu. Polecam wszystkim palaczom.

 8. MOC TREŚCI
  | Bartosz

  Książka niesie silne i konkretne przesłanie: Rzuć raz i już NIGDY do tego nie wracaj.Wystarczy zaufać tej treści. Mam 25 lat. Po ponad 10 latach nałogu dziś śmiało stwierdzam że mam to za sobą NA ZAWSZE. Książkę przeczytałem 2 razy przy tym sobie popalając. Wraz z ostatnim rozdziałem wypaliłem ostatniego papieroska w życiu. Od grudnia 2015 jestem wolny, DZIĘKI !

 9. DZIĘKUJĘ!!!!!!
  | Magda

  Ostatniego papierosa zapaliłam 1 grudnia 2018r. Paliłam 25 lat!!! Prawda, że chciałam przestać palić ale szczerze mówiąc nie wierzyłam w moc tej książki. To niesamowite co się stało, nie palę już 9 miesięcy, przytyłam tylko 2 kg !! A najlepsze jest to jak łatwo mi to przyszło, ten Facet to jakiś geniusz!!!! DZIĘKUJĘ!!!!!!

 10. Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O metodzie

button-arrow

O metodzie inaczej :-)