Rzuć palenie Allen Carr’s – referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami osób, które skorzystały z metody rzucania palenia Allena Carra. Uczestnicząc w naszych otwartych sesjach grupowych dają sobie Państwo szansę na lepsze, zdrowsze życie, wolne od lęku. Wśród różnych rodzajów terapii antynikotynowych ta jest niesłychanie prosta, a przy tym wyjątkowo skuteczna.

 1. Ta książka i metoda NAPRAWDĘ działają.
  | Joanna

  Jestem osobą dość sceptyczną, nigdy nie wierzyłam, że książka może pomóc mi np. w rzuceniu palenia. Kiedy mój stan zdrowia zaczął się pogarszać (17 lat palenia robi swoje) postanowiłam "coś" z tym zrobić. Sięgnęłam po książkę, a kiedy przeczytałam, że mogę palić podczas jej czytania ... pomyślałam ... czemu nie. Dnia 05.11.2008 uświadomiłam sobie jakim byłam "głupkiem" (delikatnie mówiąc), dogasiłam ostatniego papierosa zamknęłam książkę i ... już nigdy nie pomyślałam o truciźnie zwanej nikotyną. Dziękuję za Pana Allena Carr-a i jego pracę.

 2. SZCZĘSLIWA NIE PALĄCA
  | Aneczka

  Nie pale juz 4 lata i 7 miesiecy. Nadal nie moge wyjsc z podziwu jak łatwo mozna było przestac palic. Tkwiłam w nałogu 14lat i spalałam 1,5 paczki czasem i dwie dziennie. Jestem bardzo szczesliwa ze mogłam sprobowac i wygrac z nałogiem!!!!! Chce jeszcze wspomniec ze do ksiazki podchodziłam sceptycznie. Nie wierzyłam ze moze sie to udac ale pomyslałam ze przeciez nic nie mam do stracenia. Jako prezent zakupiłam ksiazke mojej mamie (aby nie było wymowek typu nie mam pieniedzy). Przeczytała jakims cudem i nie pali juz przeszlo 4 lata.

 3. Pytanie
  | Kasia

  Cześć, ostatniego papierosa zapaliłam 9 dni temu, postanowiłam rzucić, ale było mi bardzo ciężko. Usłyszałam o książce i czytam ją od 4 dni (nadal nie paląc). Jedną z zasad o których pisze autor jest to, aby nie rzucać palenia przed skończeniem książki, ale powiedział również że jeśli ktoś przestał palić zanim rozpoczął czytanie, ma już nie palić do końca czytania. No i tak czytam, nie palę ale czuję jakby coś było nie tak.... mam wrażenie że czytając jest mi jeszcze trudniej walczyć z nałogiem, kiedy autor pisze że papierosy są śmierdzące i tak naprawdę nam nie smakują ja myślę sobie hmmm ... jeszcze chociaż raz takiego dymka.... i tak wiem nie ma czegoś takiego jak raz.. boję się że przez to, że nie palę czytając metoda na mnie nie podziała ponieważ myślę o papierosach jak o czymś wyczekanym, nie skupiam się na tym że śmierdzą bo nie to się pamięta rzucając metodą silnej woli... czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia? czy po przeczytaniu całej książki to się zmieni?

 4. Działa !!!
  | Sylwia

  Witam !!!! Książka jest niesamowita!!!! To żadna magia , ale działa w magiczny sposób ;) książkę poleciła mi moja szwagierka , która rzuciła palenie . Przeczytałam pierwszy raz i rzuciłam , ale niestety się poddałam na drugi dzień , popełniłam błąd czytając książkę za szybko, bo myślałam ze jak przeczytam ostatnia stronę to stanie się cud , niestety się myliłam bo to nie ta ostatnia strona jest kluczem do sukcesu lecz cała książka !!! Wiec Nie róbcie tego błędu co ja , tak jak na początku książki prosi nas Autor , trzeba ja czytać z otwartym umysłem . Przeczytałam ja drugi raz tak jak trzeba i od miesiąca jestem osoba nie paląca :D . W moje ślady poszedł mąż (nie pali od trzech tyg.) , No i oczywiście nie mogłam pozostawić mojej mamy na tym "tonącym okręcie " i zakupiłam jej książkę Allena i nie pali od 2 tygodni , takze w naszej rodzinie wielkie zmiany :) ...

 5. Hurrrra, nie palę :)
  | Ewa

  Dzięki książce nie palę już pół roku. Wygrałam z nałogiem :). Oczywiście polecam książkę wszystkim palaczom.

 6. Dziękuję Allen !
  | Marek

  Dzięki Allen !! Dzięki Twojej ksiazce jestem dziś najszczesliwszym czlowiekiem ☺ wolnym od nałogu. . Jak wspaniale jest nie palić! !!! Nie pale juz około 3 miesięcy . Twoja książka to magia- myślałem ze juz nigdy nie wyjdę z tego nałogu a palilem 32 lata 1 paczka dziennie i więcej. Spoczywają w pokoju

 7. Z nałogiem można wygrać!
  | Ela

  Paliłam papierosy ponad 30 lat, paczkę dziennie, a bywało że więcej. Nie wyobrażałam sobie kawy bez „dymka”. Od 7 lat nie palę! Mój osobisty sukces zawdzięczam metodzie Allena Carra. O tej metodzie dowiedziałam się z Internetu. W czerwcu 2009 roku byłam słuchaczką sesji grupowej w Warszawie, którą prowadziła Pani Anna Kabat, miły i ciepły głos. W moim przypadku to najskuteczniejsza metoda na rzucenie palenia, próbowałam rzucić je kilkakrotnie, różnymi metodami, zawsze jednak powracałam do nałogu. Gorąco polecam wymienioną i sprawdzoną metodę! Wydaje mi się jednak, że istnieje jeden podstawowy warunek – sam(a) musisz chcieć rzucić palenie! Na pewno istotny jest też czynnik finansowy. Mnie było o tyle łatwiej, że jako emerytka skorzystałam z taryfy ulgowej. Jeśli jednak sięgnę pamięcią wstecz to uzmysławiam sobie, że to był żaden koszt w porównaniu do tylu lat bez nałogu. A będzie ich jeszcze więcej, ponieważ już nie kusi mnie żaden wewnętrzny diabełek do popularnego „dymka”, a obcuję z palaczami.

 8. Udało się !!! Dziękuje
  | Kasia

  Książkę czytałam tydzień :-) w środę o 16:00 spaliłam ostatniego papierosa, minęło 7 dni a ja czuje się fantastycznie, potrzeba zapalenia zniknęła, pierwszy dzień bez papierosa był ciężki ale każdy kolejny łatwiejszy dziś czuje że mogłabym siedzieć przy osobie palącej i nie tęsknic za tym co było. Polecam wszystkim niedowiarkom którzy naprawdę chcą zakończyć te męczarnie związaną z paleniem papierosów. Działa Działa i jeszcze Raz Działa !!!!!!

 9. Udało się!
  | Marta K.

  Przeczytałam książkę równolegle z moim partnerem i ostatniego papierosa zapaliliśmy razem. Pierwszy dzień bez papierosów był ciężki, ale potem było już tylko łatwiej. Polecam książkę wszystkim, którzy mają otwarty umysł - książka zdecydowanie nie nadaje się dla upartych, zamkniętych osób. Aby metoda zawarta w książce była skuteczna należy porzucić swoje uprzedzenia oraz wyjść poza znane nam ograniczenia, przez co autor skutecznie nas przeprowadza, krok po kroku. Informacje zawarte w książce są sumienne powtarzane i z początku może się to wydawać denerwujące, nudne, natomiast jest to cel zamierzony - autor sukcesywnie transformuje Twoje myślenie i wyjaśnia skutki prania mózgu, jakiego doświadczaliśmy od dzieciństwa. Niemożliwym byłoby napisanie czegoś, co po jednorazowym przeczytaniu zmieniłoby nasze rozumowanie, które tyle lat wydawało nam się logiczne (bo jedyne nam znane). Podsumowując, polecam z całego serca i dziękuję, że coś tak wspaniałego powstało!

 10. Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O metodzie

button-arrow

O metodzie inaczej :-)